Эта страница еще не переведена на русский язык
Событие 20.11.2023 Читать 5 мин

Запоріжсталь привітав ветеранів комбінату з 90-річчям підприємства

Ветерани комбінату відзначили почесний ювілей підприємства, якому присвятили десятки років трудового життя.

Ветерани Запоріжсталі – це люди, які своєю працею відбудували фундамент сучасної металургії. Їхні традиції чесної праці та незмінної любові до своєї справи й досі передаються з покоління в покоління. З нагоди 90-го дня народження комбінату генеральний директор Роман Слободянюк привітав ветеранів підприємства. 

– Спадкоємність поколінь на Запоріжсталі – одна з основ збереження кращих традиції металургійної родини. Кожен із вас зробив великий внесок у розвиток нашого підприємства, ви передали свій досвід, набутий десятиріччями, молодому поколінню запоріжсталівців, які сьогодні стійко, мужньо і згуртовано працюють, підтримують економіку України. Я вдячний нашим ветеранам за те, що комбінат живе у ваших серцях навіть після виходу на заслужений відпочинок. Запоріжсталь завжди був, є і буде вашою опорою. Зі святом! – зазначив Роман СЛОБОДЯНЮК.

За традицією до пам’ятної дати Рада ветеранів отримала подарунок від генерального директора: Роман Слободянюк передав організації сертифікат на кавомашину. Для гостей свята організували творчий концерт.

Привітав ветеранів й голова профспілкового комітету Запоріжсталі Леонід Анісімов. Він наголосив на тому, що пам’ять про внесок минулих років, переосмислення досвіду попередників, які стояли біля витоків формування потужного металургійного підприємства, формує наше сьогодення.

46 років на Запоріжсталі пропрацював ветеран Володимир Білодід. Справу Володимир Микитовича продовжили його син та онук. Ветеран гордий, що працював на Запоріжсталі.

– Ця робота – не для слабих духом, вона потребує витривалості та головне – зацікавленості. Я дуже радий, що колись обрав для себе Запоріжсталь. Тут працювали та працюють сьогодні справжні професіонали своєї справи. У цю почесну дату я бажаю підприємству розвитку та процвітання. Та головне – миру та перемоги! – сказав Володимир БІЛОДІД. 

Ветерани Запоріжсталі завжди займали активну життєву позицію, і сьогодні вони не втрачають зв’язку з життям підприємства. Під час війни Рада ветеранів комбінату продовжує підтримувати ветеранів підприємства, піклуватися про тих, хто цього потребує. Особливе місце у житті ветеранів займає творчість.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.