Эта страница еще не переведена на русский язык
Карьера 25.01.2023 Читать 5 мин

Надія Відяєва: «Робота на Каметсталі – надійна точка опори в моєму житті»

Працьовита кранівниця Надія Відяєва працює на Каметсталі вже кілька років. Її надійний друг і помічник у роботі – грейферний кран. І тендітна дівчина вміло керує цим могутнім велетнем.

Майже сім років минуло відтоді, як Надія приєдналася до колективу цеху вловлювання хімічних продуктів коксування, де працює машиністом крана на складі сульфату амонію. Та в її пам’яті й досі приємними спогадами відгукується той бентежний перший день роботи.

– Мій дебют був і справді «на адреналіні». Відгорнути краном сульфат амонію та сформувати потрібний штабель, а потім відвантажити у вагони і при цьому не помилитися – це здавалося мені тоді занадто складним завданням. У мене навіть коліна тремтіли від хвилювання. Та згодом я освоїла навички керування завдяки своїй колезі Тетяні Дворецькій, яка стала для мене мудрим наставником і навчила роботи машиніста. Адже грейферний кран – ніби живий організм, який потрібно відчувати, знати й розуміти, як він працює. Здається, у мене це виходить. Іноді за одну зміну я відвантажую зо 70 тонн вантажу. І завжди працюю із задоволенням. Моя робота є надійною точкою опори в моєму житті, – зазначає фахівчиня.

А ще Надія – турботлива дружина і мама двох дітей, а на роботі – комунікабельна й товариська людина. За це її безмежно цінують та обожнюють її колеги.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.