Эта страница еще не переведена на русский язык
Карьера 09.12.2022 Читать 4 мин

Фахівець Запоріжсталі знаходить підтримку в улюбленій роботі

Павло Стьопкін, оператор поста управління безперервного травильного агрегату-4 комбінату Запоріжсталь, називає свою роботу улюбленою справою життя.

Попри непрості часи в Україні, на комбінаті продовжують тримати трудовий фронт спеціалісти високого класу. Щодня виконуючи свої обов’язки професійно й завзято, вони підтримують виробництво, дбають про обладнання, вдосконалюють технологію та залишаються важливою опорою для підприємства і країни. Серед них – Павло Стьопкін. Оператор поста управління ЦХП працює віддано, адже знає, що його наснагу й досягнення цінують та поважають.

– Працювати у великому колективі – непроста задача. Але наша команда – це сильні та мужні люди, яким чужі паніка, розпач і зневіра. За роки роботи в цеху холодної прокатки я встиг не просто полюбити свою професію, а й зробив її справою життя. Бо, як-то кажуть, той, хто любить свою справу, не працює жодного дня, бо робота – це саме життя, – ділиться думками фахівець.

Павло працює на БТА-4 у ЦХП, і на його очах відбувається фінальний процес виробничої ланки.

– Відчуття причетності до чогось масштабного – неоціненне. Ми всі сьогодні працюємо, щоб спільними зусиллями відродити нашу країну після перемоги. Залишатися в строю допомагає міцний колектив, жага до мирного життя та щасливого майбутнього, – додає Павло.

Колеги Стьопкіна розповідають, що спеціаліст справді не тільки якісно виконує свою роботу без затримок і непорозумінь, а й постійно розвивається, ділиться знаннями та навичками з колегами, генерує нові ідеї, шукає шляхи реалізації заходів з поліпшення умов праці й технологічного процесу. За такий широкий спектр діяльності Павло отримав відзнаку від Міськвиконкому до дня народження Запоріжсталі.

– Незважаючи на війну, ми всі залишаємося великою виробничою родиною, таким фундаментом, опорою для нашого міста й країни. І доки вистачить сил та наснаги, ми підтримуватимемо одне одного й Україну, – зазначив Павло.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.