Эта страница еще не переведена на русский язык
Событие 23.11.2023 Читать 5 мин

У підрозділах Запоріжсталі відбулися святкові зустрічі, присвячені 90-річному ювілею

Запоріжсталівців нагородили почесними грамотами та відзнаками.

 16 листопада «сталеве серце» Запоріжжя відсвяткувало 90-річний ювілей. До цієї почесної дати комбінат влаштував низку урочистих заходів. Зокрема, відсвяткувати подію збиралися у «Незламному хабі», а також у підрозділах підприємства.

Зустрілися працівники комбінату й у актовій залі управління залізничного транспорту. З привітаннями до них звернувся генеральний директор комбінату Роман Слободянюк.

– Історія комбінату – життєпис тисяч людей великої металургійної родини. Це історія досягнень та втрат, важкої праці та відкриттів, викликів та перемог, рекордів та визнання. Це історія любові до справи життя, яка триває 90 років – і триватиме надалі. Де б ми сьогодні не знаходилися – на виробничому майданчику, на фронті чи в волонтерському хабі ми, запоріжсталівці, об’єднані спільними цінностями. Ми прагнемо жити у вільній, сильній та незалежній державі майбутнього, майбутнього наших дітей. Ми прагнемо робити свою державу такою власноруч. Ми відчуваємо в руках силу, а в серці –  жагу до змін. Тому ми обов’язково це зробимо – разом!, – привітав присутніх Роман СЛОБОДЯНЮК.

Серед нагороджених – прийомоздавальник вантажу та багажу УЗТ Анна Сапунова. Жінка зростала у родині залізничників, тож ще з дитинства була добре знайома з цією роботою. А до колективу Запоріжсталі долучилась 5 років тому.

 – Наша робота – відповідальна, нашу ділянку можна назвати прохідною для вантажів. Всі вони проходять саме через нас. І ми відповідальні за їх облік, правильність усіх даних. Звісно, дуже приємно отримувати нагороду, це підбадьорює у цей складний час та дає впевненість в тому, що тебе цінують. А твоя робота – важлива. Зі святом, Запоріжсталь!, – зазначила Анна.

Та окрім виробничників, які весь цей час тримають виробничий фронт, були й ті, хто захищав Україну на передовій. Нині більше тисячі працівників Запоріжсталі захищають державу на фронті. Серед сталевих героїв – Сергій Уманець. На війні був з квітня минулого року. До рідного комбінату Сергій повернувся в липні 2023-го. Працює машиністом тепловозу та не уявляє себе в іншій професії. 

– На Запоріжсталі – неймовірний колектив. Навіть коли я був на передовій, на Донецькому напрямку, я завжди відчував підтримку своїх колег. Гадаю, що саме це наша відмінна риса – єдність та згуртованість за будь-яких умов. До того ж моя робота дуже цікава – нескінченний рух потягів, гуркіт залізничних колес – все це дуже захоплює, – розповів про свою роботу Сергій УМАНЕЦЬ.

Загалом під час зустрічей почесними грамотами Запоріжсталі та Групи Метінвест, Запорізької обласної військової адміністрації, обласної ради та міськвиконкому, ЦК профспілки металургів та гірників України та профспілкової організації комбінату та іншими відзнаками нагородили 90 запоріжсталівців.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.