Эта страница еще не переведена на русский язык
Событие 05.12.2023 Читать 5 мин

На ЦГЗК Метінвесту обрали лідера Спілки молоді

У молодіжному хабі Центрального ГЗК пройшла чергова звітно-виборча конференція Спілки молоді.

Учасниками зустрічі стали молодіжні лідери цехів, їхні заступники, активісти молодіжки – загалом понад п'ятдесят співробітників ЦГЗК. Молодь комбінату обрала свого лідера та керуючий комітет Спілки – активних та небайдужих хлопців і дівчат із різних структурних підрозділів, які готові надихати, ініціювати та створювати цікаві проєкти для співробітників. Головою став спеціаліст служби соціально-побутового забезпечення Ілля Шостов.

У своїй програмі  він представив власне бачення пріоритетних напрямів в роботі та розвитку молодіжного руху на комбінаті, а також анонсував заходи, які у найближчому майбутньому будуть реалізовані для цегоківської молоді.

– Дуже дякую всім за довіру та підтримку, сподіваюся, що зможу стати гідним лідером такої енергійної команди. На найближчі два роки наш пріоритет – зберегти найкращі досягнення цегоківської молодіжки, а також зробити нашу роботу ще динамічнішою та продуктивнішою. Ми з вами вже провели багато по-справжньому класних акцій та заходів. Упевнений, попереду чимало  нових великих проєктів та важливих справ,  – підкреслив спеціаліст служби соціально-побутового забезпечення, голова Спілки молоді ЦГЗК Ілля ШОСТОВ.

– Я працюю на Центральному комбінаті ще зовсім мало – лише два місяці. Але за цей період встигла багато чого дізнатися і про підприємство, і про Спілку молоді зокрема. Мені запропонували спробувати себе у ролі молодіжного лідера Петрівського кар'єру, звісно ж, я погодилась. Адже моя мама Наталія Оксюта в свої часи теж була молодіжним лідером цього структурного підрозділу, тож є до кого за порадою і досвідом звертатися. Вважаю, що все нове допомагає людині, як кажуть, вийти із зони комфорту і розкривати для себе нові горизонти. Ми тут як одна команда, єдиний організм, і навіть, як мені здалося, думаємо всі в одному напряму!, – розповіла геолог Петрівського кар'єру ЦГЗК Оксана ОРИЩЕНКО.

Нагадаємо, що стати частиною Спілки молоді може будь-який співробітник віком до 35 років, незалежно від професії та цеху. Комітет Спілки молоді є керівним виконавчим органом, строк його повноважень – два роки. На два роки також обирається й  Голова комітету.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.