This page hasn't been translated into English yet.
Modernization 7/23/2021 Read 3 min

Пуско-налагоджувальні роботи нової аспірації на ММКІ

На меткомбінаті імені Ілліча Групи Метінвест на завершальну стадію вийшов проект будівництва аспіраційних установок ливарного двору та підбункерних приміщень доменної печі № 5. Повне завершення робіт і введення об'єкта в експлуатацію заплановано на четвертий квартал цього року. Прогнозована вартість проєкту понад 20 млн доларів США.

На меткомбінаті імені Ілліча закінчили основні будівельно-монтажні роботи комплексу системи аспірації доменної печі № 5. Обладнання рукавних фільтрів під'єднали до систем аспірації ливарних дворів і підбункерних приміщень.

Наразі виконуються комплексні пуско-налагоджувальні процеси регулювання режимів роботи установок. На завершальному етапі знаходяться роботи з відновлення стінового огородження ливарного двору домни, планування та благоустрою будівельних майданчиків.

Після закінчення пуско-налагоджувальних робіт, до моменту введення об'єкта в експлуатацію, залишкова запиленість газів, що відходять від ливарних дворів і підбункерних приміщень доменної печі № 5, не перевищить 20 мг на куб. метр. Це відповідає встановленим нормам, що діють на території України.

Група Метінвест виконує взяті на себе зобов'язання з модернізації промислового обладнання й газоочисних установок. Реалізація проєкту з реконструкції п'ятої доменної печі йде за затвердженим графіком. Зараз проводяться пуско-налагоджувальні роботи, вже виконані контрольні заміри залишкової запиленості газів, що відходять, з підтвердженням ефективності роботи установок.

Володимир КОЛОДОЧКА, начальник відділу охорони навколишнього середовища ММКІ.