This page hasn't been translated into English yet.
Ecomodernization 5/24/2021 Read 3 min

Азовсталь проводить капремонт обладнання кисневого цеху

У кисневому цеху меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест проводять капітальний ремонт повітрерозподільчої установки (ПРУ-60) станції № 1 для підготовки обладнання до ефективної та безперебійної роботи в літній період. Інвестиції в оновлення агрегату  820 тис. грн.

Для підвищення оперативності й ефективності робіт під час підготовки до капремонту ПРУ-60 першої станції в підрозділі спеціально виготовили та встановили металоконструкції, що дозволяють проводити миття й ремонт труб пучків теплообмінників С01Е і Е07.

Після чого технологічний персонал підрозділу, співробітники електро- та механослужби управління автоматизації, а також фахівці підрядних організацій приступили до робіт з розбирання, очищення й ремонту теплообмінного устаткування. Проводиться очищення та ремонт пластинчастих і повітряних теплообмінників, маслоохолоджувача бустер-компресора й охолоджувача електродвигуна бустер-компресора.

Крім цього, на ПРУ-60 замінять запірну арматуру та ділянки трубопроводів системи попереднього охолодження повітря, проведуть роботи з ревізії електроустаткування й обладнання систем АСУТП та очистять фільтр морської води.

«Капітальний ремонт повітрерозподільчої установки проводиться відповідно до розробленого й затвердженого графіка проведення робіт і дозволить у подальшому безперебійно експлуатувати це обладнання відповідно до заявлених паспортних характеристик, забезпечивши стабільне безаварійне постачання цехів меткомбінату «Азовсталь» киснем, азотом та аргоном»,  зазначив директор з інжинірингу меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Сергій Андрійченко.