This page hasn't been translated into English yet.
CSR 2/11/2021 Read 4 min

Азовсталь заправив вогнегасники для маріупольської лікарні

Металурги знають, наскільки важлива пожежна безпека на робочому місці та в побуті, розуміють необхідність справних вогнегасників у медзакладах. Меткомбінат «Азовсталь» Групи Метінвест оперативно заправив 150 вогнегасників для відділень міської лікарні № 4.

Враховуючи, як нелегко в умовах пандемії працювати персоналу медустанов, співробітники меткомбінату «Азовсталь» вкотре підтримали міську систему охорони здоров'я Маріуполя – перевірили та заправили 150 вогнегасників для міськлікарні №4.

Від Групи Метінвест ми знову отримали конкретну допомогу. Я вдячний меткомбінату «Азовсталь» за участь у житті нашої лікарні. Ста п'ятдесяти вогнегасників достатньо для того, щоб забезпечити ними кожен підрозділ нашої лікарні – відділення й господарчі служби.

Володимир ЖИГІЛЬ, директор комунальної установи «Маріупольська міська лікарня № 4 імені І. Мацука».

Для забезпечення безпечного перебування співробітників і пацієнтів у приміщеннях медустанови персонал лікарні пройшов інструктаж із правил використання вогнегасників.

 

ДОПОМОГА МЕДИКАМ

 

У 2020 – на початку 2021 року інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання й обслуговування кисневої інфраструктури в Маріуполі становили понад 72 млн грн.

 

Ми знаємо, як нелегко працюється лікарям, медсестрам і персоналу лікарень в умовах пандемії. І наш обов'язок, за можливості, зробити все, щоб полегшити їхню працю та допомогти в тих завданнях, які в нашій компетенції. Ми намагаємося, щоб вони відчували наше надійне плече підтримки й надаємо лікувальним закладам необхідну допомогу. 

— Сергій КАЛІНІЧЕНКО,  директор з охорони праці, промислової безпеки та екології меткомбінату «Азовсталь».

Нагадаємо, що у 2020 – на початку 2021 року інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання й обслуговування кисневої інфраструктури в Маріуполі становили понад 72 млн грн. Ці засоби дозволять облаштувати майже 700 лікарняних ліжок із прямим поданням кисню. У 2020 році металургійні підприємства в Маріуполі спільно з Фондом Ріната Ахметова передали маріупольським міським лікарням 206 тисяч кубометрів кисню на суму 11,5 млн грн, а також 183 тисячі кубометрів газу поставлено до відділень для лікування хворих на коронавірус.