This page hasn't been translated into English yet.
Products 7/13/2021 Read 4 min

Метінвест виробляє рейкові скріплення за новими стандартами

Комбінат Азовсталь успішно пройшов атестацію на відповідність рейкових скріплень, що випускаються, за новими ДСТУ. Кваліфікаційні випробування й оцінку відповідності якості продукції проводила Спеціалізована комісія центрального апарату АТ «Укрзалізниця» спільно зі співробітниками дирекції з технології та якості меткомбінату.

Під час атестації комісія оглянула продукцію в цеху рейкових скріплень (ЦРС) і цеху механічних випробувань (ЦМВ), перевірила її відповідність вимогам нових стандартів за хімічним складом і механічними характеристиками сталі, геометричними розмірами, формами й маркуванням. Перевірили документацію та елементи системи менеджменту якості рейкових скріплень в ЦРС і цеху метрології.

- З одного боку необхідно було провести сертифікацію продукції на відповідність новим вимогам ДСТУ, з іншого – виконати вимоги основного покупця нашої продукції. Програму й методику випробувань розробили в «Науково-дослідному та конструкторсько-технологічному інституті залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниці». На завершення дводенних випробувань меткомбінат вкотре підтвердив високу якість азовстальської продукції, – повідомив начальник відділу стандартизації, сертифікації та договірної роботи технологічного управління Азовсталі Костянтин Голобородько.

Рейкові скріплення – важливі елементи залізничної колії, що з'єднують між собою рейки та шпали. В процесі експлуатації скріплення зазнають серйозних навантажень, тому підвищені вимоги висуваються як до конструкційних характеристик, так і до якості сталі, з якої вони виготовлені.