This page hasn't been translated into English yet.
Products 5/11/2021 Read 4 min

Азовсталь продовжує розширювати сортамент металопродукції

Меткомбінат «Азовсталь» Групи Метінвест продовжує розробляти нові види металопродукції з урахуванням вимог замовника. Цього року пріоритетним напрямком у виробництві став листовий прокат, призначений для будівництва вітрогенераторів на замовлення Metinvest Trametal та Lemving Muller. Особлива увага також приділялася виготовленню продукції для ключових покупців і виробництва прокату для будівництва Запорізького мосту.

У січні меткомбінат «Азовсталь» почав випускати листи з легованої високоміцної сталі марки S550Q, що використовують у будівництві та машинобудуванні для зварних металевих конструкцій. Ще одна новинка місяця –  плити марки сталі С355-6 завтовшки 100 мм, які на меткомбінаті раніше не виробляли.

У лютому була освоєна технологія виробництва листового прокату завтовшки понад 50 мм сталі марки S355J2W, що раніше випускалася тільки в товщині до 50 мм. Вона являє собою конструкційну сталь з покращеними властивостями опору атмосферній корозії. А для канадського споживача виготовили сляби завтовшки 220 мм нової марки сталі HSLA 35 (DS0006A).

У березні меткомбінат «Азовсталь» розпочав виконання замовлення на виробництво листового прокату сталі марки А537-2 МТ для компанії Arabian International company for steel structures із Саудівської Аравії. Цей метал призначений для виробництва водних резервуарів для опріснення морської води. Раніше для цього споживача продукція вже поставлялася, але в новому замовленні дотримана додаткова вимога – мінімальна температура відпуску повинна бути не менше 650 градусів за Цельсієм, що на 50 градусів вище, ніж було передбачено за технологією раніше.

Триває відвантаження ще одного складного замовлення – прокату нової марки сталі 12ГН2МФАЮ-У (ВС-1-У). Відповідно до технічних умов, сталь легована нікелем, молібденом, азотом, хромом і ванадієм.

«Утримуючи високі позиції на світовому ринку металопродукції, ми безперервно розробляємо нові види металопрокату, враховуючи вимоги замовників. Для цього міняємо режими термічної обробки та розробляємо нові хімічні склади сталі з застосуванням додаткового легування, що відповідають стандарту й забезпечують необхідний рівень механічних властивостей металу»,  зазначив директор з технології та якості меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Дмитро Зотов.