This page hasn't been translated into English yet.
Modernization 12/4/2023 Read 4 min

На прокатному стані 400/200 Каметсталі – капітальний ремонт

Якісне відновлення обладнання – для виробництва якісної металопродукції. У прокатному цеху Каметсталі – відповідальний етап розосередженого капітального  ремонту-2023 на стані 400/200. 

Основні ремонтні зусилля прокатників та спеціалістів Метінвест-Промсервісу зосереджені на устаткуванні нагрівальної печі та прокатних клітей. Насамперед,  проводиться заміна чотирьох водоохолоджуваних нагрівальних стійок печі з їхнім наступним футеруванням – задля забезпечення безаварійної роботи. Замінюють металоконструкції корпусу пристрою для збивання окалини під час виходу заготовки з печі, інші важливі  вузли та деталі. Також частково оновлюють футерування склепіння нагрівальної печі.

На прокатних клітях обох ліній стана особливу увагу приділяють ревізії та заміні вузлів і деталей, які забезпечують безперебійний та ритмічний рух металу під час прокатки.  

– Для цих важливих робіт ми зупинили стан, але більшість попередніх етапів цьогорічного капремонту вдалося виконати без повної зупинки, завдяки можливості  чергувати роботу прокатних ліній. Головна мета капремонту – підвищити надійність роботи основних вузлів та агрегатів стана 400/200, а отже – безперебійне виконання завдань з виробництва затребуваної металопродукції для українських та зарубіжних споживачів.  Максим КУТВІЦЬКИЙ, заступник начальника прокатного цеху з інжинірингу.

Також, завдяки оновленню футерування нагрівальної печі, ми сподіваємося зменшити витрати природного газу і тим самим підвищити ефективність роботи дільниці і цеху.  

Завершальний етап розосередженого капітального ремонту-2023 – відновлення низки вузлів та деталей на бунтовій, а також сортовій і слітинговій лініях стана 400/200, прокатники планують провести до кінця року. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.