This page hasn't been translated into English yet.
Modernization 11/28/2023 Read 4 min

Каметсталь виконує програму капремонтів повітронагрівачів доменних печей

Своєчасно виконані ремонти – запорука стабільної роботи основного обладнання. На Каметсталі завершується цьогорічна програма капітальних ремонтів повітронагрівачів доменних печей, призначених для нагрівання дуття під час виробництва чавуну.

Цього тижня доменщики вводять в експлуатацію повітронагрівач № 4 на ДП № 1М після капітального ремонту третього розряду, під час якого, насамперед, була виконана заміна вогнетривкого футерування камери горіння, штуцерів гарячого дуття та газового пальника, ремонт вогнетривкого футерування розвантажувальних арок димових клапанів, очищення отворів насадки повітронагрівача, заміна верхніх рядів насадки – загалом замінили понад 350 тонн футерування, зношеного в процесі експлуатації агрегату.

Спеціалісти-ремонтники також частково оновили кабельно-провідникову продукцію та командоапарати, замінили щит управління та мережу освітлення повітронагрівача.

– Для ефективної роботи цеху необхідне стабільне функціювання повітронагрівачів, яке відіграє важливу роль в економії палива і підвищенні продуктивності доменних печей. Цьогоріч ми відремонтували повітронагрівачі ДП-1М, які вимагали першочергового відновлення. Зараз приступили до капремонту ПН-5 на дев’ятій домні, під час якого плануємо виконати заміну вогнетривкого футерування камери горіння, штуцерів гарячого дуття та газового пальника. Таким чином, цей капітальний ремонт буде фінальним за програмою 2023 року, – зазначив заступник начальника доменного цеху з інжинірингу Євген ПОДГОРНИЙ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.