Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 07.03.2024 Читать 5 мин

Викладачі Метінвест Політехніки зустрілися з учнями Селидівських коледжів та ліцеїв

Випускники Селидівського професійного ліцею та Селидівського політехнічного фахового коледжу відкривали перспективи здобуття вищої освіти під час спільного заходу із представниками Метінвест Політехніки. Зустріч, організована в межах профорієнтаційної кампанії, стала місцем активної дискусії про актуальність та важливість технічної освіти для України.

Представники приймальної комісії та професорсько-викладацького складу університету розповіли молоді про можливості навчання у виші та кар’єрні перспективи, які відкриваються перед ними. Вони представили різноманітні освітні програми, пояснили умови вступу та розповіли про переваги навчання у Метінвест Політехніці, де кожен студент має можливість отримати не лише теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для подальшої успішної кар'єри.

Відзначаючи ініціативу університету, Сергій МАНЯКІН, керівник навчального напряму Селидівського політехнічного фахового коледжу, підкреслив значення постійного самовдосконалення та активної участі у навчальних програмах, що сприяють розвитку кар'єри та високоякісній підготовці кадрів. 

Звертаючись до своїх учнів – випускників коледжу за напрямом електромеханіки, він наголосив: «Зараз ви на завершальному етапі навчання у коледжі, і перед вами постає питання вибору подальшого шляху. Сьогодні ми запросили до на зустріч представників технічного університету «Метінвест Політехніка» – наших друзів, і, сподіваюся, у подальшому –  партнерів, для того, щоб ви дізналися про освітні програми, умови вступу та ті можливості, які для вас відкриває навчання разом з побудовою карʼєри». 

Особлива увага була приділена можливості поєднання навчання з роботою, що відкриває перед студентами широкі горизонти для розвитку та професійного зростання ще на етапі навчання. Окремо викладачі Метінвест Політехніки наголосили на важливості практичного досвіду та активної участі у виробничих проєктах, а також лабораторних практикумах і стажуваннях для розвитку професійних компетенцій.

Олена НАКЕМПІЙ, викладачка університету і представниця приймальної комісії, розповіла присутнім, що вступити у Метінвест Політехніку може кожен: «Окрім здобуття вищої освіти на умовах контракту, є можливість навчатися на замовлення Метінвесту, що дає змогу студенту здобути освіту за кошти замовника, не витрачаючи власних фінансів. Компанія покриває витрати на навчання для своїх співробітників і їхніх дітей, а також для студентів, готових працювати на виробництвах компанії протягом навчання і після нього».

Нагадаємо, що університет запрошує вступників на безкоштовні курси з підготовки до НМТ. Більше інформації про вступ можна дізнатися по телефону +38(095) 070-06-37, або написавши на pk@mipolytech.education.