Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 14.07.2023 Читать 4 мин

Студентка Метінвест Політехніки увійшла до складу Експертної Ради студентства України

У Метінвест Політехніці надаються усі можливості для розкриття освітнього та наукового потенціалу. І кращий тому доказ – успіхи вмотивованих і старанних студентів. Так, Наталя Мирна, студентка освітньої програми «Комп’ютерне конструювання мехатронних систем», голова студентського самоврядування, а також співробітниця ЦГЗК, увійшла до складу Експертної Ради студентства закладів вищої освіти України. 

Рада об’єднує активних студентів з провідних вишів країни і займається важливими питаннями, пов’язаними з впровадженням змін в освітній системі, а також розвитком студентського життя. У своїй новій ролі Наталя Мирна буде представляти студентську спільноту Метінвест Політехніки. Її обрання до Експертної Ради підтверджує не лише активну участь у студентському житті, а й її здібності та професійний потенціал.

До новоствореного органу увійшли активні студенти, представники провідних студентських громадських організацій, органів студентського самоврядування, які разом об’єднують майже 700 тисяч активних, і вмотивованих людей. За результатами розгляду 178 електронних анкет, комісією було обрано 65 студентів провідних вишів України, які увійшли до складу Експертної ради. Із них обрано 20 членів з правом голосу, а також 45 асоційованих членів з правом дорадчого голосу.

− Дякую за довіру, і маю честь представляти інтереси студентства Метінвест Політехніки у складі новоствореної експертної ради студентства закладів вищої освіти України. Вдячна моєму кураторові — Ользі Дзержинській, яка продовжує мотивувати та спрямувати на нові звершення не тільки в освітньо-науковому просторі, а й брати активну участь у студентському житті, відтепер — на національному рівні. Зазначу, що голос студентства сьогодні, як ніколи, потужний і гучний, і ми повинні доносити світу нашу думку, плани, ідеї, брати участь у прийнятті рішень, відстоювати свободу та інтереси не тільки здобувачів освіти, а й нашої країни у цілому! Вже відбулося перше засідання, на якому зібралося понад 700 студентів з рідних університетів України. Зустріч була дійсно корисною, із різноманіттям тематичних панелей і крутих спікерів, з якими ми мали змогу обговорити нагальні питання, поділитися власними думками та ідеями щодо їх вирішення. По завершенню першої конференції, маю відчуття натхнення, важливості та користі освіти задля майбутнього нашої країни. І це все завдяки тому, що рік тому прийняла вірне рішення – обрала для навчання Метінвест Політехніку, − поділилася враженнями Наталя МИРНА.

У першому недержавному гірничо-металургійному виші, окрім сучасних теоретичних та практичних знань за обраними освітніми програмами, студентам надаються також допоміжні можливості розкрити свій потенціал. Так, в університеті створено Раду молодих вчених та студентську Раду, де активна молодь, за підтримки керівництва та викладачів Метінвест Політехніки, розвиває науку, бере активну участь у житті вишу, впроваджує суспільно-важливі заході та цікаві проєкти.

Запит на отримання інформації щодо вступу на освітні програми магістерського та бакалаврського рівня можна відправити на електронну адресу приймальної комісії pk@mipolytech.education, або подзвонити за номером +380 (95) 070 06 37.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.