Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 07.08.2023 Читать 4 мин

Студент-маріуполець ділиться власним досвідом навчання в Метінвест Політехніці

Марко Вінковський – студент-маріуполець, за плечима якого перший курс навчання у Метінвест Політехніці. Майбутній магістр з автоматизації та представник студентського самоврядування поділився своїм позитивним досвідом навчання та університетського життя, висловивши переконаність у  інноваційному підході до освіти. Він заохочує майбутніх вступників активно використовувати можливості навчання і вже сьогодні будувати траєкторію успішного професійного майбутнього.

У бесіді студент розповів, чому вважає Метінвест Політехніку найкращим вибором для себе, та чому саме зараз – ідеальний час вчитися.

Марко, чи вважаєте ви, що освіта у першому недержавному гірничо-металургійному університеті є інноваційною? 

За час першого року навчання Метінвест Політехніка повністю продемонструвала свій інноваційний підхід до навчання, який орієнтований на сучасні вимоги ринку праці. Університет постійно оновлює свої програми та матеріали, щоб надати студентам актуальні знання та навички, необхідні для успіху у сучасному світі. 

Чи цікаво вам вчитися? 

В університеті викладають фахові викладачі та науковці з великим досвідом і здобутками у своїх галузях. До того ж, до освітнього процесу долучаються топові практики підприємств Групи Метінвест.  Це дозволяє нам, – студентам, отримувати знання від кращих спеціалістів, а також брати участь у захоплюючих дослідницьких проєктах.

Які можливості для особистого розвитку є у Метінвест Політехніці? 

Університет активно підтримує студентську ініціативу та створює можливості для особистого розвитку. Головне – це активність та ініціативність. Тут ви зможете долучитися до  студентських організацій, брати участь в різних заходах чи займатися науковою діяльністю, – все залежить від вашої зацікавленості та бажання.

Які перспективи ви вбачаєте у подальшому професійному житті після отримання диплому? 

Отримавши освіту у Метінвест Політехніці, є усі можливості  отримати відмінну підготовку для кар‘єрного розвитку. Я знаю, що Метінвест цінує  випускників цього університету за їхні знання та практичні навички, адже навчання є чорним, все залежить від студента, а можливостей розвиватися і набувати фахових знань університет надає. Такий підхід стовідсотково дає перевагу на ринку праці.

Зараз триває вступна кампанія, включно до 21 серпня вступники подають заяви на магістерські програми. Які б ви надали поради майбутнім вступникам?

Саме зараз – ідеальний час здобувати вищу освіту! Тому що світ швидко рухається вперед, і набуття нових знань стає з кожним більш цінним. Зараз Україні, більш ніж будь-коли раніше, потрібні талановиті фахівці, сучасні інженери, які зможуть вирішувати складні завдання та змінювати світ на краще, Особливо під час відновлення та відбудови переможної України. Почати навчання зараз – це  означає підготуватися до майбутнього і бути готовими до викликів, які чекають на вас. 

Не зволікайте, спрямуйте свої амбіції на здобуття освіти, і ви обов‘язково реалізуєте свій потенціал у Метінвест Політехніці. Адже це шлях вперед до нових знань, можливостей та професійних досягнень, – додав Марко ВІНКОВСЬКИЙ.

Нагадаємо, що у Метінвест Політехніці продовжують приймати заяви на вступ на освітні програми другого (магістерського) рівня вищої освіти. Документи вступників приймаються через електронний кабінет, який попередньо потрібно зареєструвати. На більшість програм є можливість вступити без іспитів, а лише із заявою та мотиваційним листом. Також для окремих вступників є можливість вступити на пільгових умовах. Мова йде про тих, чиє місце проживання зареєстроване в населених пунктах, віднесених до території активних бойових дій станом на 01 липня. Якщо залишаються питання, відповіді можна отримати у приймальній комісії за номером телефону: +38(095) 070-06-37, або надіслати лист-запит на електронну адресу pk@mipolytech.education.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.