Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 23.04.2024 Читать 2 мин

Вчитися та працювати водночас – як молоді виробничники будують кар’єру в Запоріжжі

Запоріжсталівець Філіп Харчук цього року одним з перших отримав дипломи магістра Метінвест Політехніки.

Філіп Харчук вже другий рік працює підручним сталевара на комбінаті Запоріжсталь. За фахом чоловік – інженер-технолог, однак амбітний запоріжсталівець під час війни вирішив продовжити навчання та отримати другу вищу освіту. Саме так він став студентом першого недержавного гірничо-металургійного університету Метінвест Політехніка.

– Вже працюючи на Запоріжсталі я дізнався, що Метінвест Політехніка оголосила про набір студентів і співробітники компанії можуть навчатися безкоштовно, за рахунок Компанії. Не вагаючись подав документи, і почалося навчання. Звісно, було трохи важко поєднувати роботу з заняттями, але графік в університеті був доволі гнучкий, ми мали змогу навчатися ввечері, тому час знаходився, – розповідає Філіп ХАРЧУК.

Філіп закінчив магістратуру за спеціальністю «Металургія сталі» і отримав диплом Метінвест Політехніки на урочистій церемонії в Києві. Каже, подія була дуже знакова, і для нього особисто, і для інших випускників, і для університету.

Профільна освіта та здобуті у Метінвест Політехніці знання допоможуть швидше рухатись кар’єрними сходами, упевнений молодий та амбітний працівник сталеплавильного цеху Запоріжсталі.

– Я маю дуже багато планів на майбутнє, в мене є мета, і я не планую зупинятися. Далі хочу вступити на аспірантуру і продовжити розвиватися у металургії. Я люблю свою професію, свою роботу. Коли розумієш, до яких масштабних процесів ти причетний – це надихає. Впевнений, що зможу досягнути успіху та побудувати гарну кар’єру, – додав Філіп.

Нагадаємо, що нещодавно сучасний виш Метінвест Політехніка випустив перших фахівців за затребуваними інженерно-технічними спеціальностями. 143 магістри отримали дипломи, що дають їм можливість працювати на будь-яких підприємствах світу. Всі освітні програми акредитовані Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Більшість випускників – співробітники підприємств Метінвесту, що планують і надалі розвиватися у професії, кар’єрно зростати, залишаючись надійною опорою України. Зокрема, серед них й співробітники Запоріжсталі. Серед перших студентів сучасного технічного університету проявили хист до навчання 40 запоріжсталівців. В когорті перших випускників Метінвест Політехніки – дев’ять фахівців комбінату.