Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 03.05.2024 Читать 5 мин

Університет Метінвест Політехніка готує фахівців для відбудови промисловості України

Восени 2023 року Метінвест Політехніка відкрив нову освітню програму для магістрів «Управління модернізацією металургії». Університет став першим вищим навчальним закладом в Україні, який розпочав підготовку фахівців для відновлення промислового потенціалу держави після війни. Днями студенти програми взяли участь в тижневій офлайн-сесії.   

Освітня програма «Управління модернізацією металургії» є поєднанням двох напрямів – металургії та менеджменту, що передбачає підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних керувати роботою команди в процесі комплексної трансформації виробничих технологій, потужностей та інфраструктури. Освіта за цим напрямком відкриває широкі перспективи перед спеціалістами й матиме високий попит під час майбутньої відбудови України.   

У межах освітнього процесу студенти програми взяли участь в тижневій офлайн-сесії, організатором якої стала компанія Метінвест Січсталь – головний носій експертизи з технології та керування стратегічними інвестиційними проектами Групи Метінвест.

Програма офлайн-сесії була побудована таким чином, щоб студенти отримали максимум корисних знань з технології, керування інвестиційними проєктами, операційної ефективності та проєктування. Для цього спілкувалися з експертами галузі, з якими обговорювали стратегічне бачення розвитку металургійного бізнесу в Україні та світі. Наприклад, генеральний директор Метінвест Січсталь Мар’я ВАСИЛЬЄВА розповіла про складні процеси стратегічного керування інвестиційними проектами.

ФАКТ

Освітня програма «Управління модернізацією металургії» є інноваційною концепцією підготовки сучасних інженерів, у якій сконцентровані найактуальніші досягнення світової науки та практики у сфері металургії, індустріального бізнесу, трансформаційного менеджменту.

Поспілкуватися з майбутніми магістрами прийшли й топ-менеджери Групи Метінвест: директор з технічного розвитку Андрій ЄМЧЕНКО, директорка зі сталого розвитку та взаємодії з персоналом Тетяна ПЕТРУК, а також ректор Метінвест Політехніки Олександр ПОВАЖНИЙ. 

Також офлайн-сесія передбачала вирішення студентами запропонованих практичних завдань та кейсів soft skills. Зокрема, зосередились на темі лідерства, яку учасники опрацьовували з запрошеним гостем – директором Академії ДТЕК Русланом ЛЕМЕЩУКОМ. Окрім того, під час заходу були затверджені актуальні теми для магістерських робіт.