Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 23.03.2022 Читать 4 мин

Що чи не найголовніше сьогодні?

Те, що часто залишається умовно за кадром, але життєво необхідно. Якщо комунікації я порівнюю з нервовою системою, то це – кровоносна система.  Логістика. 

Доставка має працювати, людям продукти потрібні вчасно, медикаменти тощо. Сотні, тисячі продуктів, тонн мають переміщуватися. Щоб врятувати людей, підтримати міста, лікарні.

Ми створили «Логістичний фронт України». 

https://midrive.pomich.org/ 

Група Метінвест, UMG, ДТЕК та інші бізнеси SCM розвивають логістичну мережу – національну і міжнародну – доставки вантажів, зокрема гуманітарної допомоги. 

Ми шукаємо перевізників і закликаємо приєднуватись до мережі. Шукаємо транспортні компанії та водіїв з особистими тентованими авто, потрібні рефрижератори, цистерни та вантажівки. Також запрошуємо автобуси та водіїв з особистими авто, що зможуть проводити евакуацію через «зелені коридори». 

(!) ВАЖЛИВО. Це не волонтерська діяльність. З кожною компанією, власником авто, водієм укладається контракт! 

Кожний репост наблизить такі необхідні товари і продукти до кожного, хто їх потребує.

Поширюйте інформацію, сайт https://midrive.pomich.org/ 

PS Я пригадую фільм «Листоноша», з Кевіном Костнером у головній ролі) Тоді пошта стала символом надії, свободи, змін. А сьогодні водії – про сталість нашого захисту, про підтримане життя людей та міст на фронті, країни в цілому. Нові герої) 

Все буде Україна!

Читайте та підписуйтесь на директора департаменту корпоративних комунікацій Групи Метінвест Oleg Davydenko у Facebook.