Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 07.03.2022 Читать 5 мин

Рінат Ахметов про допомогу Україні під час війни

«Новина про початок війни застала мене вдома, у Києві, у моєму ліжку. Я спав, до мене забіг мій помічник зі словами “Рінате Леонідовичу, прокидайтеся! Нас бомблять, почалася війна!”.

Рінат Ахметов

Я в страшному сні не міг уявити, що бомбитимуть Харків та Київ, бомбардуватимуть житлові будинки та шпиталі. А зараз руйнують наші селища, міста, інфраструктуру…

Найстрашніше – страждають та гинуть мирні люди. Це – воєнна агресія, воєнний злочин та злочин проти людяності щодо моєї країни та українців.

У мене серце кров'ю обливається від того, що відбувається зараз у Маріуполі: від того, що маріупольці ховаються від обстрілу в цехах наших заводів.

Наші енергетики роблять усе можливе й неможливе для того, щоби були світло й тепло.

Сьогодні увесь наш бізнес, усі наші підприємства сконцентровані тільки на одному: допомагати людям вижити, робити все, щоби вони не залишилися сам-на-сам із бідою. І все, що в моїх силах, я роблю й буду для цього робити.

Особисто я в Україні та не збираюся нікуди їхати.

Мій Фонд Рината Ахметова допомагає людям вижити: постачає продукти, медикаменти, – а бізнеси SCM допомагають українській армії боронити суверенітет нашої країни.

Скільки витрачено на це? Чесно кажучи, навіть не рахую. Усе, що ми можемо привезти, зробити – все робимо і робитимемо надалі.

Я хочу висловити слова найбільшої подяки усій міжнародній спільноті за те, як вони підтримують Україну та борються за Україну.

У нас – міжнародна компанія, тому кожен співробітник SCM зараз робить усе, щоби донести правду нашим західним партнерам про те, що відбувається в Україні, та просить допомогти українцям.

Я впевнений, що настане час, коли ми відбудуємо Україну. Я буду інвестувати усі свої сили та кошти, щоб Україна відновилася і стала сильною та квітучою країною».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.