Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 23.03.2022 Читать 5 мин

Метінвест разом з іншими бізнесами SCM Ріната Ахметова розгортають «Логістичний фронт України»

Група Метінвест разом з іншими бізнесами Ріната Ахметова створюють логістичну мережу доставлення вантажів, зокрема гуманітарної допомоги, в різні куточки нашої країни в період війни. Компанія закликає перевізників долучатися до цієї мережі в якості логістичних партнерів. 

Мета нової логістичнї мережі – допомогти людям і містам, що постраждали від російської агресії, доставити продукти першої потреби, підтримати роботу критичних об'єктів інфраструктури. 

Задля перемоги України необхідно відновити логістичні маршрути, як у середині країни, так і за її межами. Група Метінвест, UMG, ДТЕК та інші бізнеси SCM об’єднали зусилля задля створення національної та міжнародної мережі перевізників – «Логістичного фронту України». Мережа створюється на базі платформи pomich.org – кризового логістичного центру, який займається пошуком водіїв. Це платформа, що об’єднує десятки транспортних компаній та організацій різних напрямків. У всіх них одна мета – допомога людям і містам, які зараз знаходяться в біді. 

У такий спосіб спільними зусиллями створюється єдиний координаційний логістичний центр, який буде перевозити різні вантажі з Європи в Україну, в межах нашої країни, між областями й містами та взаємодіятиме з «Червоним хрестом», Фондом «Повернись живим», волонтерами з координації гуманітарних вантажів України при ООН. До єдиної логістичної мережі долучаються й інші великі компанії України та світу. 

Ми запрошуємо партнерів для реалізації місії – доставляти вантажі життя по всій Україні. Зараз наші воїни захищають землі України від російських загарбників. А водії мають допомогти тим, хто покинув свої домівки під обстрілами агресора, хто постраждав і потребує підтримки – забезпечити безперебійне постачання необхідних товарів, продуктів, медикаментів. 

Ми шукаємо транспортні компанії та водіїв з особистими тентованими авто великої місткості: нам потрібні рефрижератори, цистерни та вантажівки. Також ми в пошуках водіїв категорії С та D. Крім цього, маємо на меті допомагати в евакуації людей, тож нам необхідні автобуси й водії з особистими авто, що зможуть проводити евакуацію через «зелені коридори».

Важливо: це – робота, а не волонтерська діяльність. З кожною компанією, власником авто чи водієм ми будемо укладати контракт.

Тож якщо ви хочете допомогти перемогти ворога та приєднатися до «Логістичного фронту України», заповнюйте заявку, долучайся до важливої справи. Будемо разом підтримувати медичні та соціальні заклади, комунальні підприємства, армію й територіальну оборону та всіх людей, які потребують не тільки їжі та води, а й прихистку. 

Заповнити заявку можна за посиланням.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.