Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 14.03.2022 Читать 3 мин

Південний ГЗК працює з запасом міцності

Південний ГЗК третій тиждень працює в умовах воєнного часу. На рахунку кожна гривня, кожен літр палива, кожен кіловат електроенергії. Сувора економія фінансових та матеріальних ресурсів дозволяє підприємству зберігати ситуацію в стабільному, контрольованому та керованому стані.

Збройна агресія Росії проти України негативно впливає на роботу Південного гірничо-збагачувального комбінату. Через блокування акваторії Чорного моря Південний ГЗК не має можливості відправляти залізорудний концентрат споживачам до Азії та Північної Африки. Єдиний спосіб відвантаження – залізницею до Європи.

Обмеження зі збутом товарної продукції змусили ПІВДГЗК знизити завантаження виробничих потужностей. Комбінат тимчасово зупинив декілька технологічних секцій збагачувального переділу. Частину виробленого концентрату підприємство відвантажує на внутрішній склад.

Південний ГЗК мобілізував необхідні ресурси для забезпечення виробничого процесу. Технологічні переділи – від видобутку руди до складування хвостів – працюють у штатному режимі. Я вдячний колективу комбінату, який, незважаючи на складнощі, виконує свої функціональні обов'язки. Це переконливо свідчить, що співробітники підприємства – згуртована та міцна команда. Впевнений, що ми гідно пройдемо це випробування та станемо ще сильнішими. Я вірю у перемогу України над ворогом та успішне майбутнє для кожного з нас.

— Костянтин ФЕДІН, генеральний директор Південного ГЗК

Незважаючи на складну обстановку Південний ГЗК забезпечує неухильне виконання трьох основних пріоритетів. Насамперед, йдеться про збереження життя та здоров'я працівників. Потім – забезпечення стабільної роботи підприємства та регулярна виплата заробітної плати.

Захисні споруди комбінату перебувають у справному стані. Сховища готові розмістити робочу зміну підприємства та мешканців найближчих будинків мікрорайону Південний. Приміщення забезпечені водою та сухим пайком, передбачена можливість використовувати мобільний Інтернет.

Накопичений запас міцності дозволяє комбінату реалізовувати важливі для виробництва інвестиційні програми. Зокрема, ПІВДГЗК продовжує капітальний ремонт будівель цехів дроблення та збагачення. Підприємство також веде реконструкцію діючих та будівництво нового хвостосховища.

Південний ГЗК виконує фінансові зобов'язання перед персоналом. Підприємство у повному обсязі нараховує працівникам заробітну плату. При цьому гроші на банківський рахунок робітників надходять у встановлені законодавством України терміни.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.