Эта страница еще не переведена на русский язык
Модернизация 27.01.2023 Читать 3 мин

Ремонтники Каметсталі відновлюють прокатне обладнання

Досвідчені майстри ремонтно-механічного цеху Каметсталі відновлюють важливе обладнання прокатного стану комбінату.

Великі швидкості потребують ювелірної точності. Як при керуванні болідом кожен рух має бути вивіреним, щоби вписатися у віраж, так і на прокатному стані 400/200 Каметсталі величезне значення має чітка взаємодія усіх валків і механізмів прокатки. Адже швидкість прокату, наприклад, дроту перевищує 100 метрів за секунду! Майже 380 км/год – це більше, ніж швидкість авто Формули-1.

Щоб забезпечити рівну і стабільну роботу обладнання стану, в січні на замовлення прокатників спеціалісти ремонтно-механічного цеху виконали ремонт блоку BGV. Це один із десяти швидкісних блоків, від функціювання яких напряму залежить ефективна робота дротової й арматурної лінії прокатного стану.

Для усунення надлишкової вібрації насамперед необхідно замінити зношені підшипники. Фахівці повністю розібрали всі зубчасті передачі й демонтували підшипники, використовуючи спеціальне устаткування – гідравлічні знімачі. Змінні деталі частково були виготовлені на верстатній дільниці цеху, а деякі запчастини доопрацювали відповідно до умов їхньої роботи на стані. Ремонтники відрегулювали проміжки, щоб усунути торцеве биття – це також необхідні заходи для вирівнювання роботи устаткування.

– Прокатний стан 400/200 у нинішній складний час – це точка опори для нашого підприємства, оскільки він виробляє продукцію, що має попит у споживачів. Ремонтники роблять усе можливе для забезпечення рівної та стабільної роботи обладнання цього обладнання. Планові ремонти блоків BGV – відповідальне завдання. Для його виконання потрібні майстерність, точність і чималий досвід. Усе це є в наших механіків та верстатників, – зазначив заступник начальника РМЦ з ремонтно-експлуатаційного металу Олександр ЛОНЧУК.

А зараз у ремонтно-механічному цеху розпочали ремонт іншого блоку, на якому замінять підшипники й деякі важливі деталі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.