Эта страница еще не переведена на русский язык
Продукция 19.01.2023 Читать 3 мин

Каметсталь відвантажив першу цьогорічну партію сульфату амонію

Коксохіміки Каметсталі з початку року відновили відвантаження сульфату амонію українським споживачам.

Сульфат амонію виробляють у цеху вловлювання хімічних продуктів коксування. Він утворюється під час очищення коксового газу від аміаку – внаслідок хімічної взаємодії аміаку з розчином сірчаної кислоти в сатураторах. Цей кристалічний продукт використовується як добриво в сільському господарстві. Цілодобовий процес виробництва й відвантаження цієї супутньої продукції в сульфатному відділенні ЦУХПК забезпечують змінні бригади, що складаються з трьох спеціалістів кожна.

У січні, вперше після вимушеного простою коксохімічного виробництва, Каметсталь відвантажив 65 тонн сульфату амонію вітчизняним аграріям.

– Сульфат амонію – якісне добриво, яке має попит в українських та закордонних замовників, особливо зараз, коли через війну деякі його виробники – коксохімічні підприємства – вимушено призупинили роботу. Торік ми відвантажили 4857 тонн цього продукту. Цьогоріч постачання стороннім споживачам триває. Ми працюємо для підвищення ефективності роботи Каметсталі та підтримки економіки України, – зазначив начальник дільниці виробництва сульфату амонію Олександр МАМИКО.

Також коксохіміки комбінату на початку року відновили виробництво кам’яновугільної смоли. Зараз її виготовляють майже 60 тонн на добу – для відвантаження вітчизняним і європейським споживачам.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.