Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 28.12.2022 Читать 5 мин

Юрій Риженков про підсумки 2022-го і плани на переможний 2023 рік

Дорогі друзі!

Рік, що минає, був найтяжчим за всю історію незалежної України. Росія – держава-терорист, намагається знищити нашу країну, вбиває мирних людей, руйнує промисловість, енергетичні об’єкти, школи, лікарні, житлові будинки. 

Для Групи Метінвест цей рік теж видався надскладним. Активи підприємств Групи в Маріуполі та Авдіївці постраждали внаслідок бойових дій, тоді як м. Маріуполь наразі є тимчасово окупованим. Підприємства в Запоріжжі, Кривому Розі, Кам’янському і Покровську теж у зоні ризику. Загинули та постраждали сотні співробітників та членів їх сімей. Ми поділяємо біль тих, хто втратив своїх рідних під час війни, та щиро їм співчуваємо. 

Попри все, команда Метінвесту знаходить можливості працювати. Адже від нашої незламності залежить стійкість національної економіки, сталість місцевих громад і здатність нашої країни захищатися від загарбників.

З першого дня війни Метінвест долучився до мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. І зараз кожен десятий оборонець має бронежилет від Метінвесту. Наша сталь захищає українських військових у мобільних укриттях. Зігріває в польових пічках. Вона охороняє нашу землю у протитанкових їжаках. Дрони й тепловізори від Метінвесту допомагають бути на крок попереду ворогів. Автівки вивозять поранених та виконують тактичні завдання. 

Так, цей рік був марафоном на виснаження, але за цей час ми стали сильнішими й витривалішими. Кожен став опорою одне одному. І разом ми є надійною Опорою для всієї України. 

Дякую співробітникам, які віддані справі на робочих місцях. Я глибоко вдячний тим, хто пішов боронити країну. Також окрема подяка волонтерам та благодійникам. У координації з Фондом Ріната Ахметова ми започаткували гуманітарний проєкт «Рятуємо життя». Завдяки пожертвам з усього світу нам вдалося допомогти продуктами харчування, речами першої потреби та медикаментами сотням тисяч українців.

Попереду на нас чекає боротьба. Ніхто не знає, скільки вона триватиме. Однак ця війна неодмінно закінчиться перемогою України – і я вірю, що це станеться саме в 2023 році. А де перемога – там і велика відбудова. Як і зараз, так і після перемоги, Метінвест буде Опорою для України у відновленні. Ми будуватимемо заводи, з нашої сталі постануть оновлені міста.  

Я бажаю нам всім у новому році стійкості, єдності та незламної віри в майбутнє. 

Слава Україні! 

З повагою Юрій Риженков, генеральний директор Групи Метівнест

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.