Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 21.03.2022 Читать 5 мин

Південний ГЗК впевнено працює в умовах воєнного часу

Південний ГЗК перебудувався на роботу в умовах воєнного часу. Комбінат повністю виконує план березня з випуску залізорудного концентрату. Виробничі потужності підприємства забезпечені електроенергією, паливно-мастильними та витратними матеріалами.

Стабільно працює рудоуправління Південного комбінату. 16 березня в кар'єрі провели контрольований масовий вибух – перший з початку війни. Обсяг підготовленої до екскавації гірничої маси становить 350 тис. кубічних метрів.

Південний ГЗК продовжує реконструкцію технологічних секцій № 9-10 рудозбагачувальної фабрики № 2. Наприкінці лютого фахівці завершили перший етап демонтажних робіт у корпусі збагачення. У березні підрядна організація проводить будівництво вакуум-насосної станції.

Наприкінці лютого на Південному комбінаті утворився дефіцит пального, куль для млинів, фільтрувальної тканини. Складнощі виникли через порушення логістики з Києва, Харкова та Маріуполя. Наразі постачання необхідних для виробництва товарно-матеріальних цінностей поступово відновлюється.

Вироблений залізорудний концентрат Південний ГЗК відвантажує залізницею до Європи. Тим часом відправлення товарної продукції до Азії та Північної Африки призупинено. Проблема пов'язана з блокадою Чорного моря військовим флотом Росії.

Південний ГЗК продовжує впевнено функціонувати в умовах воєнного часу. Насамперед це результат згуртованості всього колективу нашого підприємства. Кожен співробітник повною мірою усвідомлює, що від їхньої роботи сьогодні залежить майбутнє комбінату. Пишаюся командою однодумців і впевнений, що своєю працею ми з кожним днем наближаємо перемогу України над ворогом. 

— Костянтин ФЕДІН, генеральний директор Південного ГЗК

Попри сувору економію фінансів ПівдГЗК у повному обсязі нараховує працівникам заробітну плату. Персонал підприємства одержав аванс за відпрацьовані з початку березня дні. Гроші надійшли на банківський рахунок робітників у встановлений законодавством України термін.

Південний ГЗК продовжує фахове навчання співробітників. Проводяться заняття з підготовки машиністів бурових установок, фільтрувальників, машиністів конвеєру й інших професій. Освітні курси читають тренери відділу навчання та розвитку персоналу підприємства.

Стабільно діє соціальна сфера Південного ГЗК. Працюють усі робочі їдальні та буфети комбінату. Службові автобуси доставляють персонал із дому на підприємство з усіх районів Кривого Рогу.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.