Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 14.03.2024 Читать 5 мин

Дорожня карта вступників до Метінвест Політехніки: стартує реєстрація на НМТ

Метінвест Політехніка оголосила набір на 16 бакалаврських та 18 магістерських програм. Для бакалаврів обов’язковою умовою є реєстрація на національний мультипредметний тест, яка  розпочалася 14 березня. Як зареєструватися на мультитест та детально про процедуру подання заявок – розповіли у приймальній комісії вишу. 

Аліна Кумачова, відповідальний секретар приймальної комісії Метінвест Політехніки зауважила, що створення електронного кабінету є обов’язковою умовою вступу. 

Строки вже визначені: реєстрація розпоалася 14 березня о 9:00, і триватиме до 11 квітня включно.

Як зареєструватися на НМТ-2024 – покрокова інструкція 

У приймальній комісії пояснили усі деталі процедури. Щоб зареєструватися для участі у НМТ, вступникам необхідно за допомогою спеціального сервісу самостійно створити персональний кабінет. Окрім прізвища та ім’я по-батькові, необхідно також до додати інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, дату народження та дані документа, що посвідчує особу.

Першим кроком у персональному кабінеті абітурієнту потрібно вказати реєстраційні дані, вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір. Також необхідно визначитися, в якому населеному пункті в Україні або за кордоном ви будете проходити НМТ. Зазначається і мова складання предметів сертифікаційної роботи.

Другим кроком реєстрації на НМТ-2024 є завантаження сканкопій та/або фотокопій документів. Після цього внесену інформацію та онлайн-документи відправляють на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Третім кроком реєстрації вступникам потрібно буде вказати свою категорію і відправити копію документа, що підтверджує інформацію про освіту. Це може бути довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2024 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтва про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).

– Наприклад, якщо ви навчаєтеся на 3 чи 4 курсі коледжу, але вже маєте документ про освіту, то обирайте категорію «випускник минулих років», а у відповідному полі завантажуйте саме скан або фотокопію свого свідоцтва про освіту, – пояснюють у приймальній комісії Метінвест Політехніки.

Після надсилання на обробку реєстраційних даних і документів варто переглядати інформацію в персональному кабінеті.

Виправити та повторно надіслати все на перевірку до регіонального центру можна буде до 15 квітня. Так, зміни дозволяється вносити щодо навчального предмету на вибір,  населеного пункту в Україні або за кордоном. Також можна відправити інформацію про потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.

Детальніше про реєстрацію на НМТ-2024 читайте за посиланням. Більше інформації про освітні програми та деталі вступу можна дізнатися у приймальній комісії Метінвест Політехніки по телефону +38(095) 070-06-37, або написавши запит на pk@mipolytech.education.