This page hasn't been translated into English yet.
Products 1/24/2023 Read 4 min

Запорізький ливарно-механічний завод за 2022 рік освоїв 1114 нових видів послуг і виробництва продукції

У 2022 році Запорізький ливарно-механічний завод Групи Метінвест продовжив освоєння нових технологій, щоб залишатися опорою інших підприємств компанії та економіки країни.

Для ефективного забезпечення промисловим обладнанням, деталями й сервісними послугами підприємств Групи Метінвест Запорізький ливарно-механічний завод за 2022 рік освоїв 1114 нових видів послуг і виробництва продукції.

– У відповідь на виклики війни, зокрема фінансову, енергетичну та логістичну кризу, підприємства Метінвесту працюють у міцній синергії, допомагаючи одне одному забезпечувати працездатність обладнання та тримати виробництво. Запорізький ливарно-механічний завод протягом минулого року суттєво розширив свій портфель продукції та послуг для підприємств компанії. Це дозволило посилити внутрішньогрупову співпрацю, тому робота над розширенням сортаменту послуг і продукції на ЗЛМЗ триває й зараз, – зазначив в. о. генерального директора ЗЛМЗ Ігор ДОЛГОЗВЯГО.

У 2022 році Запорізький ливарно-механічний завод налагодив виробництво бутар для гірничо-збагачувальних комбінатів, чавунних плит, фурмених холодильників і дуттьових фурм для доменних печей металургійних підприємств.

Фахівці ЗЛМЗ також освоїли виробництво одного з ключових агрегатів для шахтарів – постійного копра повітроподавального стовбура. Копер – це металоконструкція вагою понад 370 тонн і висотою майже 50 метрів, що встановлюється над поверхнею вугільної шахти, призначена для розміщення на ній механізмів підіймальної установки. Для освоєння й виготовлення всіх деталей конструкції фахівцям заводу знадобилося приблизно п’ять місяців. Копер виробництва ЗЛМЗ уже встановлений на шахтоуправлінні «Покровське».

Також у 2022 році Запорізький ливарно-механічний завод продовжив освоєння технологій відновлення обладнання методом наплавлення, як-от ремонт валових коліс, грейферів, мундштуків та мульд, що використовуються в металургійному виробництві.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.