This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 11/13/2023 Read 4 min

Волонтери Запоріжсталі підтримують українських захисників

Молодіжна організація Запоріжсталі допомагає колегам, що несуть службу у лавах ТрО, ЗСУ і НГУ, з перших днів повномасштабного вторгнення. До волонтерів комбінату звертаються підрозділи військовослужбовців, які потребують підтримки, і завжди отримують її.

Щомісяця запоріжсталівці власними силами і за підтримки комбінату збирають необхідне для наших воїнів і передають пакунки захисникам.

У жовтні волонтери МОК передали оборонцям понад півтонни печива, горіхи і сухофрукти, більше 100 л енергетичних напоїв. Крім того, майже два десятки маскувальних сіток, вісім аптечок, медикаментів на 25 тис. грн, понад 150 окопних свічок, матеріали для зведення бліндажів, комплектуючі для дронів, ковдри і буржуйки.

– Наші захисники потребують всебічної підтримки, і ми робимо усе, що можемо, щоб її надати. Спільними зусиллями українці можуть зробити неможливе, бо разом ми сильніші. Запоріжсталівці, молодіжна організація, не припиняють піклуватися про українських воїнів. Ми збираємо, знаходимо і передаємо їм необхідне за їхніми запитами, намагаючись закрити потреби на 100%, – зазначив лідер молодіжної організації Запоріжсталі Анатолій ШИРМА.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.