This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 7/26/2023 Read 6 min

Підрозділ спецпризначення з Запорізького напрямку отримав сучасну техніку для розвідки

Гаджети оборонцям Запорізької області передала Група Метінвест у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

Днями військовослужбовці одного з підрозділів спеціального призначення на Запорізькому напрямку отримали від Метінвесту комплект сучасної техніки для обладнання центру ситуаційної обізнаності. Подібні центри дозволяють аналізувати ситуацію на ділянці фронту у режимі реального часу, збирати та аналізувати розвіддані для подальшого ефективного планування та втілення спецоперацій і подальшого аналізу результатів виконаного тактичного завдання. 

Передав необхідну техніку операційний директор Метінвесту Олександр Мироненко в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

– Цього разу ми передали монітори, ноутбуки та багато інших гаджетів, які потрібні підрозділу спецпризначення, що займається авіаційною розвідкою. Сучасне приладдя необхідне для ефективного ведення розвідки та боїв, оскільки саме тут оборонці вивчають розвіддані та корегують тактику, реагують на поточну ситуацію, аналізують підсумки виконаної роботи. Все це вкрай важливо для нашої перемоги, – зазначив Олександр МИРОНЕНКО.

Правильні рішення у ситуації, що швидко змінюється, на фронті допоможуть зберегти життя та здоров’я наших воїнів.

– Метінвест надає системну допомогу для розгортання ситуаційних центрів. Саме завдяки цьому в нас є можливість детальніше та якісніше вивчати безліч інформації, яку ми отримуємо від нашої розвідки. А від цього залежить планування нашої подальшої роботи і те, наскільки вдалими будуть наступальні дії. Вдячні за підтримку Метінвесту. Вперед до перемоги! – наголосив військовослужбовець на псевдо «Шломо», на рахунку якого – створення та запуск не одного ситуаційного центру при військових підрозділах та бойових частинах Збройних сил України. 

До речі, це вже не перший транш допомоги спецпризначенцям. Раніше Метінвест передав військовослужбовцям, які працюють з системою ситуаційної обізнаності Delta, 17 широкоформатних моніторів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.