This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 8/28/2023 Read 4 min

Щоб нищити ворога вдень і вночі: штурмовики з Запорізького напрямку отримали допомогу

Днями десантно-штурмова группа «Ведмеді» отримала чергову партію допомоги від Метінвесту.

В межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова операційний директор компанії Олександр Мироненко передав «Ведмедям» партію військового одягу та взуття, бронежилети, а також тепловізійні приціли.

– Повномасштабна війна триває вже півтора роки, і за цей час ми вже зробили чимало для наших бійців ЗСУ. Десятки бригад вже звернулися до нас за допомогою і кожній ми надали все необхідне. Продовжуємо це робити й надалі, з досвідом та певними навичками, підтримувати військових та наближувати нашу Перемогу, – зазначив Олександр МИРОНЕНКО.

Метінвест системно підтримує військових та передає на фронт дрони, старлінки, зарядні станції та оптику. І «Ведмеді» також отримують допомогу вже не вперше: оборонці активно використовують надані дрон, зарядні станції, старлінки, засоби зв’язку, військову оптику. На рембазі військових фахівці Метінвесту також допомагають відновлювати автотехніку. На усі запити воїнів реагують максимально оперативно.

Військові кажуть, що все це допомагає легше та ефективніше працювати на передовій Запорізького напрямку.

– Зараз ми робимо все, щоб вибити ворога з нашої землі, щоб здобути Перемогу. А завдяки Метінвесту ми можемо робити це ще ефективніше. Раніше ми вже отримували від компанії дрони, оптику, зарядні станції та старлінки, а цього разу отримуємо тактичні одяг та взуття. Також маємо сучасний тепловізійні приціли, завдяки яким ми зможемо нищити ворога і вночі. Вдячні за цю підтримку та будемо й далі захищати Україну, – розповів військовослужбовець ДШГ «Ведмеді» на псевдо «Нікітос».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.