This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 11/28/2023 Read 4 min

Метінвест передав спецпризначенцям СБУ «швидку» та партію EcoFlow на 2 млн грн

Бійці загону спецпризначення «Альфа» Центру спеціальних операцій СБУ отримали чергову партію допомоги від Групи Метінвест. У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова компанія передала 12 потужних батарей EcoFlow та автомобіль «швидкої».

В умовах повномасштабної війни Україна продовжує боротися за свою свободу. Щоб захисники мали все необхідне для ефективного протистояння загарбникам, Метінвест системно доставляє на фронт військові вантажі. Одну з останніх партій отримали спецпризначенці «Альфи».

ЦИФРА

Загальна вартість 12 батарей EcoFlow та автомобіля невідкладної допомоги – 2 млн грн

Бійці кажуть: на EcoFlow дуже чекали, адже вони необхідні в умовах, коли електрика може зникнути будь-якої миті або через російські обстріли, або й просто через негоду. Тож потужні батареї дозволять тримати техніку, у тому числі дрони, постійно зарядженою. 

– «Швидкі» та EcoFlow – це про покращення мобільності. Автомобілі для евакуації поранених потрібні кожному підрозділу, адже бойові дії – дуже інтенсивні, а наявність достатньої кількості мобільних батарей дозволяє нашим «пташкам» перебувати у повітрі більший час для ефективного нищення ворога. Тож ми дуже вдячні Сталевому Фронту за цю підтримку, – розповідає боєць «Альфи». 

Замовляти EcoFlow Метінвесту довелося за кордоном, адже в Україні на цей товар вже склався надвисокий попит. Та й за «швидкими» для бійців доводиться їхати все далі і далі у Європу – більшість авто вже давно викупили. 

– Раніше ми привозили «швидкі» для воїнів з Італії, але там вже не лишилося техніки під наші потреби, тож йдемо далі Європою. Запитів на EcoFlow стало більше, відколи похолодало та стали частішими обстріли. Але Сталевий Фронт системно ці запити закриває – так само, як ми робили це минулої зими, – зауважив керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр ВОДОВІЗ

Загалом від початку повномасштабної війни Метінвест спрямував на підтримку України та українців 4,2 млрд грн. З цієї суми понад 2 млрд грн – це допомога бійцям в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Компанія передала 150 000 бронежилетів, 25 000 касок і шоломів, 80 000 протитанкових їжаків, 31 500 турнікетів, 1 500 дронів, 2 000 тепловізорів, 500 автівок і 300 спеціальних мобільних укриттів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.