This page hasn't been translated into English yet.
CSR 5/26/2021 Read 4 min

Метінвест підтримує проведення фестивалю StartUp Гогольfest у Маріуполі

За підтримки Групи Метінвест у Маріуполі оживає фестивальний культурний простір, який вимушено був на паузі через коронавірусну пандемію.

Втретє в місті пройде міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва StartUp Гогольfest. За три роки компанія направила до проєкту 2,6 млн грн, інвестиції 2021 року становили 500 тисяч гривень. Цьогоріч усі заходи StartUp Гогольfest відбудуться з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Вхід на фестивальні майданчики можливий за умови використання захисних масок, температурного скринінгу. Кожна локація фестивалю буде оснащена санітайзерами й дезінфікуватиметься відповідно до вимог Міжнародної організації охорони здоров'я. З 28 по 30 травня на глядачів чекає сучасний український театр, міжнародні перформативні резиденції в ЦСМ «Готель «Континенталь» (ПК «Молодіжний»), експериментальна музична сцена в яхт-клубі «Азовсталь», освітні зустрічі, site-specific проєкти та художній сквот у міських просторах.

Гогольfest – це якісна презентація найкращих зразків сучасного українського і світового мистецтва, акумуляція потужних творчих та інтелектуальних ресурсів, а також формування творчого середовища, здатного надихати, стати дієвим презентаційним, освітнім і виробничим центром розвитку українського мистецтва.