This page hasn't been translated into English yet.
CSR 4/23/2021 Read 3 min

За підтримки Метінвесту реконструюють другу частину пірсу

Група Метінвест виділить фінансування на реконструкцію другої частини міського пірса, продовжуючи реалізацію міської програми «Більше ніж сталь» у межах підписаного з муніципалітетом Маріуполя меморандуму про співпрацю. Завершити роботи й відкрити оновлений об'єкт планується до Дня міста.

У 2020 році в межах програми «Більше ніж сталь» було реконструйовано першу частину міського пірса. Пірс став сучасною впорядкованою локацією та фотозоною для маріупольців і гостей міста. Цьогоріч Група Метінвест спільно з муніципалітетом продовжить роботи на правій стороні морського туристичного магніту, відновивши й посиливши конструктив сталевим сортовим прокатом.

Меткомбінати Групи Метінвест виділять будівельні матеріали для відновлення основи та бетонного покриття пірсу. Співробітники «Метінвест-Промсервіс» виконають демонтаж старої огорожі й бетонного покриття, а також підготують заставні елементи та опалубку. Пішохідна частина правої сторони пірсу буде вирівняна бетонною стяжкою.

«Приємно, що людям подобається результат нашої спільної роботи. Соціальні мережі рясніють фотографіями відпочивальників на оновленому маріупольському пірсі. І цього року у співпраці з муніципалітетом Група Метінвест продовжує створювати в місті комфортні й функціональні громадські простори. На черзі – відновлення та оновлення другої частини міського пірса. Введення в експлуатацію реконструйованої правої сторони морського туристичного магніту заплановано до Дня міста», – зазначив директор департаменту з регіонального розвитку Групи Метінвест Олександр Вишняков.