This page hasn't been translated into English yet.
CSR 5/18/2021 Read 4 min

Група Метінвест допомагає Маріуполю реконструювати другу частину міського пірсу

У межах міської програми «Більше ніж сталь» Група Метінвест продовжила реконструкцію правої сторони міського пірса. Меткомбінат імені Ілліча забезпечує постачання необхідних будматеріалів, а спеціалісти ремонтного підприємства «Метінвест-Промсервіс» проводять відновлення основи пірсу. Роботи розпочали ще у квітні, здати об'єкт в експлуатацію планується у вересні цього року. Інвестиції компанії у проєкт – понад 12 млн грн.

Як і минулого року меткомбінат імені Ілліча та ремонтне підприємство «Метінвест-Промсервіс» допомагають муніципалітету відновлювати міський пірс – тепер роботи ведуться праворуч.

Для відновлення основи пірсу металурги виготовлять і доставлять майже 34 тонни гаряче- та холоднокатаних листів. Крім того, меткомбінат імені Ілліча придбає та передасть 30 тонн металевих куточків, арматури й електродів, понад 300 кубометрів бетону та тонну лакофарбових матеріалів, а також необхідні для виконання робіт розчинники, поліетиленову плівку, цемент, кварцовий пісок, гернітовий шнур. Перші 12 тонн арматури металурги вже завантажили на об'єкт.

Наприкінці квітня співробітники «Метінвест-Промсервісу» провели геодезичне знімання, за результатами якої виставили «маяки» – позначили верхню та нижню точки з урахуванням необхідного ухилу пірсу. Наразі 16 фахівців цеху ремонту будівель і споруд підприємства у дві зміни здійснюють демонтаж старих конструкцій та бетону з урахуванням виставлених маяків. Виконують складання армувальної сітки й закладних елементів обрамлення пірсу, паралельно ведуть їх монтаж. На об'єкті також залучена компактна, але при цьому потужна спецтехніка підприємства – мінікран Jekko і вилковий навантажувач Caterpillаr.

Коли основу пірсу буде відновлено, підрядники Маріупольської міської ради встановлять нову огорожу з вмонтованими LED-світильниками та лави й контейнери для сміття.

«Група Метінвест продовжує реалізовувати спільний із містом проєкт реконструкції улюбленого місця відпочинку маріупольців – пірсу. У повному обсязі будуть забезпечені будівельні матеріали для відновлення основи й покриття пірсу та виконано всі необхідні будівельні роботи. До дня міста всі роботи зі створення єдиного сучасного простору біля маріупольського яхт-клубу буде завершено», – наголосила в. о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Олена Кондалова.