This page hasn't been translated into English yet.
Career 9/2/2022 Read 5 min

Каметсталь навчає верстатній професії з нуля

Освоєння затребуваної професії у виробничому середовищі та можливість працевлаштуватися на підприємстві. Через дефіцит персоналу верстатників у ремонтно-механічному цеху комбінату Каметсталь впровадив навчання, де за бажанням люди будь-яких професій зможуть стати справжніми верстатниками за короткий час.

З цією метою комбінат залучив досвідчених інструкторів з-поміж колишніх працівників, що перебували на заслуженому відпочинку. Наразі їх двоє – Віталій Дідух і Петро Іванов, кожен з них віддав роботі токарем у РМЦ понад 40 років. Це справжні професіонали, що мають величезний досвід і досконало володіють своєю справою. Наразі інструктори навчають перших підопічних, які вже більш ніж два місяці успішно опановують верстатні професії.

Один із них, кам’янчанин Володимир КУЗЬМЕНКО, поділився з нами своїми враженнями від навчання: 

– У цій сфері не працював узагалі, раніше був будівельником. Та вирішив кардинально змінити свій напрямок діяльності й стати токарем, адже саме в цій професії бачу перспективи. Дуже дякую компанії Метінвест за наданий шанс здобути нову професію. Після складання іспитів планую працювати верстатником на Каметсталі.

А от Сергій ЯНУШЕВСЬКИЙ раніше працював шахтарем у місті Вугледар, що на Донеччині, а після вимушеного переїзду через бойові дії вирішив спробувати свої сили у верстатній справі: 

– Верстатник – дуже цікава й витончена професія. Метал ріжеться, як дерево чи папір, для мене це щось дивовижне, тож я вирішив опанувати цю магію і сам. До речі, навчання у мене виходить добре завдяки чудовим інструкторам, що передають нам свій величезний багаж знань і мають індивідуальний підхід до кожного.

Згуртовано працюємо заради спільної Перемоги та підтримуємо наш Сталевий Фронт!

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.