This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest Polytechnic 9/1/2022 Read 4 min

У Метінвест Політехніці стартували чергові курси підвищення кваліфікації

У Метінвест Політехніці працівники підприємств Групи Метінвест удосконалюють рівень навичок на онлайн-курсах підвищення кваліфікації, що проводяться за сімома напрямами. Майже 170 робітників із 12 підприємств компанії набудуть нових знань і досвіду у виробництві металу, коксу та прокату. Слухачі ознайомляться з актуальними стандартами в напрямках охорони праці, екологічного менеджменту й роботі з відходами підприємств. 

Професійний розвиток має бути змістовним і насиченим. Щоразу, коли ми плануємо вдосконалити свої навички, маємо отримувати досвід, корисний і релевантний відносно до наших ролей в у тій чи іншій галузі. Час – дефіцитний ресурс, тому для слухачів складено зручний графік, який дозволяє і працювати, і навчатись на курсах. До освітнього процесу залучено кращих викладачів, фахівців у своїй галузі, вітчизняних і міжнародних спікерів та досвідчених експертів.

– Під час війни Група Метінвест багато в чому перебудувала свою роботу. Окрім потужної підтримки економічної стабільності нашої країни, компанія кинула всі сили на допомогу Україні та українцям. Попри важку безпековову ситуацію та складнощі, підприємства продовжують працювати, міцно тримаючи Сталевий Фронт. Кожен на своєму місці робить усе задля наближення перемоги. Тому співробітники Групи обов’язково повинні мати можливість надалі навчатися, підвищувати кваліфікацію і власну конкурентоспроможність. І компанія таку можливість надає, – повідомив на старті курсів підвищення кваліфікації ректор Метінвест Політехніки Олександр ПОВАЖНИЙ. – Зазначу, що кожна окрема освітня програма курсів у Метінвест Політехніці розробляється з урахуванням вимог реального бізнесу й найкращих світових практик. Для слухачів розроблено зручний механізм навчання та гнучкий графік освітнього процесу. Знаковим моментом є те, що навіть у часи, коли країна перебуває в стані війні, кожен співробітник має можливість продовжити здобувати знання й навички задля власного професійного розвитку. Ми тримаємо руку на пульсі новітніх світових досягнень, передаючи знання й досвід від кращих викладачів, експертів і топових спеціалістів галузі слухачам. Це також є внеском у нашу перемогу, після якої на Україну чекає велика відбудова.

Нагадуємо, що Метінвест Політехніка продовжує освітню діяльність не тільки на курсах підвищення кваліфікації. Триває вступна кампанія для майбутніх бакалаврів і магістрів. За отриманням інформації щодо вступу запрошуємо звертатись до приймальної комісії університету за телефонами: +38(067) 760-49-71, +38(095) 070-06-37, або надіслати лист-запит на електронну адресу pk@mipolytech.education

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.