This page hasn't been translated into English yet.
Career 9/2/2022 Read 5 min

Фахівців Метінвест Покровськвугілля відзначили найвищою корпоративною нагородою

Три представники трудових колективів підприємств компанії Метінвест Покровськвугілля отримали Золоту зірку Метінвесту.

Золота зірка Метінвесту – це найвища нагорода компанії. Її отримують співробітники, які продемонстрували високий професіоналізм і лідерство щодо впровадження інновацій та прийняття нестандартних рішень, досягли визначних результатів у розвитку охорони праці й промислової безпеки, зробили значний внесок у підвищення операційної ефективності свого підприємства та компанії в цілому. Цьогоріч ці обов'язкові для нагороди критерії поповнилися ще одним – активна громадянська позиція під час війни.

Другого вересня генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков зустрівся з представниками трудових колективів компанії Метінвест Покровськвугілля, подякував їм за працю й особисто вручив співробітникам найвищу нагороду компанії.

Володарем Золотої зірки Метінвесту в ШУ «Покровське» став прохідник дільниці підготовчих робіт № 1 Олександр Єгурцов. Двадцять років свого життя він присвятив проходці й сьогодні очолює одну з провідних підготовчих бригад підприємства.

– Дякую за таку важливу для мене нагороду, – каже бригадир. – Дякую підприємству та моїй бригаді, разом із якою ми дійшли до цього результату.

На ЗФ «Свято-Варваринська» володарем найвищої нагороди став майстер дільниці «Енергопостачання та ремонт електроустаткування» Олександр Зайдун. Він прийшов на підприємство 10 років тому й за короткий час пройшов шлях від учня електрослюсаря до майстра дільниці.

– Золота зірка – це велика гордість, – каже Олександр. – Гордість за колектив, у якому працюєш, і завдяки якому здобув таку нагороду. Дякую за високу оцінку моєї роботи, за можливість працювати та забезпечувати сім'ю.

Дмитро Іванов став володарем Золотої зірки в колективі транспортної дирекції компанії Метінвест Покровськвугілля. З початком бойових дій він був серед тих, хто залишився працювати на підприємстві та підтримав його в скрутну хвилину. Ба більше, водій неодноразово підвозив гуманітарні вантажі до гарячих точок області та брав участь у порятунку маріупольців з окупованого Бердянська.

– Отримати таку важливу нагороду було несподівано та приємно, – каже Дмитро. – Це не лише моя, індивідуальна, нагорода. Це нагорода всього колективу, де я працюю. Це величезний стимул продовжувати працювати й, попри все, виконувати свої обов'язки.

Листи подяки та Почесні грамоти Генерального директора Групи Метінвест за високий професіоналізм і сумлінну працю отримали 30 співробітників компанії Метінвест Покровськвугілля.

Почесне звання «Золота династія Метінвесту» присвоєно родині Воробйових (ШУ «Покровське») та Баханець (ШБК). Загальний виробничий стаж сім'ї Воробйових – 125 років. Наразі в ШУ «Покровське» працюють шість представників дружної шахтарської родини. Ще один – Воробйов Олександр Григорович – 16 років відпрацювавши грозом, перебуває на заслуженому відпочинку.

Понад 30 років налічує шахтарський стаж родини Баханець. Засновник «Сталевої династії Метінвесту» Василь Олександрович до виходу на заслужений відпочинок працював прохідником. Сьогодні його справу продовжують син і невістка.

– Мені приємно привітати співробітників компанії Метінвест Покровськвугілля з Днем шахтаря. Для мене це свято рідне. Мій дід у шахті пропрацював понад 30 років, тож у нашій родині День шахтаря завжди вважався одним з основних свят року. Особливо приємно вручити нагороди найкращим співробітникам і колективам компанії. Сьогодні підприємства Метінвест Покровськвугілля – це основа сталевої промисловості України, основа нашого Сталевого Фронту, основа Групи Метінвест. Зараз у компанії понад 60 тисяч осіб мають стабільну роботу, а якщо порахувати членів їхніх сімей, підрядників, то ми сміливо можемо говорити про 200-300 тисяч осіб, які мають стабільність і добробут. Так, є проблеми. Підприємства працюють не на повне завантаження. Але нам удалося їх зберегти, налагодити випуск нових видів продукції, що дуже важливо задля економіки країни загалом. Щодо найближчих планів: наше першочергове завдання – виграти війну. Повернути захоплені території та надалі працювати над їх відновленням і розвитком. А поки що у нас завдання – працювати, платити податки й робити все, щоб до нашої країни прийшов мир. Наші цілі залишаються незмінними, і ми їх обов'язково реалізуємо, щойно зміниться ситуація, – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.