This page hasn't been translated into English yet.
Safety 8/31/2022 Read 4 min

Для співробітників Каметсталі Метінвест проводить навчання з домедичної допомоги

На Каметсталі проводяться тренінги з домедичної допомоги. Для ефективного навчання співробітників Група Метінвест залучила професійних інструкторів.

Кроки порятунку людського життя – як діяти в екстрених ситуаціях, щоб уберегти найцінніше. Саме цього навчають співробітників Каметсталі інструктори на стартових тренінгах. Дводенні курси для кожної групи працівників мають свій неповторний стиль і максимально наближені до реальності. Не менше половини часу тренінгу відводиться на практичне відпрацювання навичок. З метою безпеки працівників навчання проводяться в захисних укриттях комбінату.

– Ми надаємо перевагу темам, які пов’язані з виробництвом, з роботою компанії та з тими випадками, які можуть трапитися під час професійної діяльності співробітників. Водночас розуміємо, що в умовах війни небезпека й ризики значно вищі. Тому саме зараз важливо, щоб кожен із нас, незалежно від спеціальності та професії, знав і вмів ефективно надавати першу допомогу, – зауважив Роман САНДУЛАКЕ, інструктор з першої допомоги.

Досвідчені інструктори розповідають, як оцінити стан постраждалого й визначити, яку саме допомогу необхідно надати в конкретному випадку. Також під час тренінгу розглядають правила виклику «швидкої», вчать зупиняти критичні та некритичні кровотечі, обговорюють правила допомоги при травмах хребта й опорно-рухового апарату та викладають принципи транспортування травмованої людини. 

– Це справді сучасні курси з надання домедичної допомоги. Враховані й нові здобутки медицини, й актуальні небезпеки та ризики сьогодення. Щиро вдячна організаторам тренінгу й інструкторам, які навчили правильно діяти в нестандартній ситуації, – говорить Валерія КОЗИНЕЦЬ, начальник дільниці відділу технічного контролю коксохімічного підрозділу комбінату Каметсталь.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.