Эта страница еще не переведена на русский язык
Моя точка опори 07.03.2023 Читать 6 мин

Жінки Запоріжсталі стоять на захисті країни

Українці стоять пліч-о-пліч на воєнному, гуманітарному, економічному й інформаційному фронтах. Наша єдність – це шлях до перемоги. Жінки Запоріжсталі теж завзято захищають країну, підтримуючи виробництво та українців.

Сила людини - у її прагненнях, свідомості, пріоритетах і рішучих діях.

Олена ПОЛЬОВА, волонтерка, контролер у виробництві чорних металів ЦХП:

Олена ПОЛЬОВА

– Сьогодні ми всі працюємо на одну мету – наближення перемоги. Україна й українці єдині та сильні, як ніколи. І я безумовно відчуваю себе частиною цієї сили. Я долучилася до волонтерського руху в розподільчому центрі Метінвесту на базі Запоріжсталі, щойно він почав працювати, на початку квітня минулого року. Позаду – рік війни, болю й розпачу, але я знаходжу в собі сили допомагати українцям, разом із колегами, разом із комбінатом. Бо зараз найважливіше – взаємодопомога, людяність і підтримка. Щодня ми збираємо в хабі «пакунки життя», в які вкладаємо не тільки продукти та речі першої потреби, а й частинку нашої української душі. Будьмо опорою одне одному. Разом ми зможемо все!

Інна ДЄЄВА, провідний інженер-технолог ЦХП:

Інна ДЄЄВА

– До повномасштабного вторгнення я багато працювала над підвищенням ефективності підприємства. Разом з колегами ми втілювали в життя безліч ідей у межах системи подання пропозицій та досягали за цим напрямком гарних результатів. Зараз ми так само багато працюємо і сфокусовані на стабільному виробництві. Нині мої завдання – пошук альтернативних постачальників матеріалів і своєчасне доставлення металопрокату клієнтам. Я вірю, що після перемоги ми продовжимо вдосконалення технології виробництва. Разом – сильніші!

Антоніна, медикиня ЗСУ, машиністка крана ЦГП:

– Уже влітку минулого року я відправилася на захід України, працювати у військовому шпиталі. Тоді прийняла для себе важливе рішення, що маю допомагати нашим хлопцям, лікувати їх, надавати першу допомогу. До того ж, окрім металургійної освіти, я маю ще й середню медичну. З перших тижнів у шпиталі мене прозвали «Сталева Леді», та сьогодні сталеву витримку й силу волі маємо ми всі, бо захищаємо рідну країну. Зараз я далеко від Запоріжжя, але завжди відчуваю підтримку колег. Часто друзі з молодіжної організації надсилають нам, медикам, і хлопцям-військовослужбовцям необхідну допомогу. Впевнена, що з такою згуртованістю ми обов’язково переможемо!

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.