Эта страница еще не переведена на русский язык
Металлургия 01.04.2022 Читать 5 мин

Запоріжкокс частково відновив свою роботу

Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського ухвалила рішення щодо виведення з режиму консервації основних підрозділів заводу Запоріжкокс.

Запоріжкокс частково відновив роботу вуглепідготовчого та коксового цехів, цехів вловлювання, сіркоочищення, а також допоміжних підрозділів. Завод поступово виводить із режиму консервації на планові виробничі параметри три коксові батареї – КБ № 2, 5, 6.

Доменний кокс Запоріжкоксу буде спрямований на підприємства Метінвесту, зокрема на комбінат Запоріжсталь. Завод працює з дотриманням норм, закріплених у природоохоронному законодавстві України.

Зазначимо, що робочі зміни для працівників Запоріжкоксу скориговані з урахуванням комендантської години. Підприємство забезпечує централізоване підвезення робітників корпоративним транспортом.

Нагадаємо, з 2 березня у зв’язку з загостренням воєнних дій у регіоні, Група Метінвест перевела частину обладнання заводу Запоріжкокс у режим гарячої консервації. Рішення було ухвалене Центром координації гуманітарної місії Метінвесту в Запоріжжі. З перших днів роботи гуманітарного центру співробітники Запоріжкоксу як волонтери долучилися до роботи з формування гуманітарних вантажів, а також приймання вимушених переселенців на соціальних об’єктах Компанії в Запоріжжі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.