Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 25.03.2024 Читать 5 мин

Вступники до Метінвест Політехніки можуть зареєструватися на НМТ у застосунку «Дія»

Триває вступна кампанія до Метінвест Політехніки. До 11 квітня вступники на здобуття вищої освіти ступеня «Бакалавр» мають можливість зареєструватись на Національний мультипредметний тест (НМТ). Відтепер на НМТ можна зареєструватись у застосунку «Дія». Цей спосіб є зручним та пришвидшує процедуру.

У приймальній комісії Метінвест Політехніки зауважили, що реєстрація є першим і необхідним етапом вступної кампанії для кожного.

– Навіть якщо вступники ще не визначились зі своїми планами щодо вступу, ми радимо зареєструватись на НМТ, щоб не втратити можливість вступу у цьому році. І зробити тепер це можна зручним способом: учасники НМТ можуть створити персональний кабінет за допомогою мобільного застосунку "Дія". Для цього під час реєстрації необхідно в е-кабінеті окремо завантажити тільки документ про освіту. Натомість усі особисті дані про учасника мультитесту будуть внесені до системи автоматично, – розповіли у приймальній комісії вишу .

Тобто вносити інформацію про себе та завантажувати копії паспорта та картки платника податків вручну не буде потрібно. Цей спосіб дещо спрощує процедуру реєстрації, оскільки регіональному центру оцінювання якості освіти не потрібно витрачати додатковий час на верифікацію особистих даних, а це пришвидшить реєстрацію.

Як ще зареєструватися на НМТ 2024

Майбутнім учасникам НМТ потрібно створити особистий кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Для цього потрібно вказати особисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, дані документа, що посвідчує особу. Далі потрібно зазначити реєстраційні дані, вказати на потребу створення особливих (спеціальних) умов, вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном. Далі потрібно завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документі, після чого надіслати внесену інформацію та копії документів на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.

Нагадуємо, що у цьому році Метінвест Політехніка оголосила набір студентів на 16 бакалаврських і 18 магістерських програм, а також відкриває аспірантуру. Усі освітні програми пройшли експертизу бізнесу. Докладніше про вступ можна дізнатися за телефонами +38(095)070-06-37, +38(067)760-49-71 або написавши на pk@mipolytech.education.