У першому в Україні недержавному гірничо-металургійному університеті затвердили Правила прийому на 2024 рік. Для вступників запропоновано 16 освітніх програм бакалаврського, 18 програм магістерського рівня, а також 5 науково-освітніх програм аспірантури. Майбутні бакалаври в цьому році мають скласти НМТ, а вступники до магістратури складатимуть єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування або фаховий іспит, залежно від обраної програми навчання.
Серед переваг навчання у Метінвест Політехніці – гнучкий графік, який дозволяє поєднувати роботу та здобуття вищої освіти, участь у мотиваційних програмах та міжнародних стажуваннях, зручне поєднання онлайнового формату навчання та дуальної освіти з відпрацюванням навичок на виробничих майданчиках Метінвесту.
Процедура вступу
Для бакалаврів:
▪️ необхідно мати результати НМТ (національного мультипредметного тесту) 2024, 2023, 2022 років або результат ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) 2021 року;
▪️ у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ через електронний кабінет вступника;
▪️ отримати рекомендацію до зарахування та подати необхідні для зарахування документи.
Для магістрів:
▪️ необхідно мати результати ЄВІ (єдиного вступного іспиту) 2024 або 2023 років;
▪️ у період з 1 по 22 серпня подати заяву на вступ через електронний кабінет вступника та скласти фаховий іспит або подати результат єдиного фахового вступного випробування;
▪️ отримати рекомендацію до зарахування та подати необхідні для зарахування документи.
Для аспірантів:
▪️ необхідно мати результати ЄВІ (єдиного вступного іспиту) 2024 або 2023 років;
▪️ у період з 1 по 16 серпня подати заяву на вступ;
▪️ у період з 17 по 27 серпня скласти внутрішні іспити;
▪️ отримати рекомендацію до зарахування та подати необхідні для зарахування документи.
У приймальній комісії вступникам нададуть усі роз’яснення та підтримають на кожному кроці вступної кампанії. Контакти приймальної комісії університету +38 (067) 760-49-71, +38(095) 070-06-37, електронна адреса pk@mipolytech.education.
Різноманіття освітніх програм
Технічний університет «Метінвест Політехніка» пропонує широкий спектр освітніх програм з різних інженерних галузей. Зокрема, вступникам на цікавих умовах запропоновано здобути сучасну інженерно-технічну вищу освіту за напрямами металургії, гірництва, охорони праці, автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки, інжинірингу та електротехніки, матеріалознавства, технологій захисту навколишнього середовища, проєктного управління та бізнес-аналітики тощо. Також в цьому році університет відкриває набір на новий освітній напрям «Маркшейдерія». Повний перелік освітніх програм на офіційному веб-сайті. Технічний університет готовий надати студентам найсучасніші знання та практичні навички для подальших успіхів у кар'єрі. Додатковий набір дозволить більшій кількості студентів отримати можливість вивчати те, що їх найбільше зацікавило.
Пільгові умови вступу
У Метінвест Політехніці звертають особливу увагу на спеціальну можливість вступити на пільгових умовах (Квота-2) для вступників, місце проживання яких зареєстроване в населених пунктах, віднесених до території активних бойових дій. Повний перелік таких населених пунктів можна знайти у Наказі «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією».
Можливості для розвитку
Окрім якісної академічної освіти, у Метінвест Політехніці студентам надаються широкі можливості для розвитку особистості та професійного зростання. Усі бажаючі мають можливість приєднатися до різноманітних наукових гуртків, долучитися до студентської чи наукової ради університету, де вони досліджуватимуть, реалізовуватимуть потенціал та спілкуватимуться з однодумцями. Також в університеті стартував пілотний проєкт – міжнародне стажування: студенти матимуть можливість опрацювати отримані в університеті знання під час стажування на Metinvest Polska (Катовіце) та Promet Steel (Бургас).
Вступ до Метінвест Політехніки – чудова можливість для тих, хто прагне здобути сучасну технічну освіту та побудувати успішну кар'єру у гірничо-металургійній галузі, долучитися до процесів відновлення країни і стати ключовими архітекторами модернізації української промисловості.