Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 28.05.2024 Читать 5 мин

Вступ без НМТ до Метінвест Політехніки

Опція спрощеного вступу на освітні програми бакалаврського рівня до Метінвест Політехніки доступна для певних категорій вступників. Хто саме може скористатися можливістю вступу без НМТ, розповіли у приймальній комісії технічного університету. 

Вікторія Федоренко, відповідальна секретарка приймальної комісії першого в Україні недержавного гірничо-металургійного вишу, нагадує, що перш ніж вступити, у 2024 році вступникам на бакалаврат необхідно скласти обов’язковий Національний мультипредметний тест. Але, щоб не складати у 2024 році НМТ для вступу, потрібно мати результати НМТ або ж ЗНО попередніх років. Так, замінити бали цьогорічного мультипредметного тесту можна результатами НМТ 2022 чи 2023 року, або ж ЗНО 2021 року.

Також у приймальній комісії додали, що існують категорії абітурієнтів, які можуть не проходити тестування. «У такому випадку ми, замість результатів НМТ, для вступу зараховуємо результати співбесіди з тих самих предметів. Співбесіда відбувається у зручному онлайн-форматі», – наголосила Вікторія Федоренко. Відтак, приналежність до пільгових категорій також  дозволяє вступникам без НМТ стати студентами обраної освітньої програми у Метінвест Політехніці. Так, до тих, кому необов’язково складати НМТ, відносяться:

▪️ особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати заклад освіти; 

▪️ особи з інвалідністю внаслідок війни; 

▪️ особи, які підпадають під дію Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» 

▪️ особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, зокрема ті з них, які проходять військову службу; 

▪️ особи, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на тимчасово окупованій території або які переселилися з неї після 01 січня 2024 року;

▪️ особи, яким за рішенням регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти відмовлено в реєстрації для участі в 2024 році в національному мультипредметному тесті через неможливість створення особливих (спеціальних) умов; 

▪️ особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, які в 2024 році не брали участі в основних та додаткових сесіях НМТ через наявність захворювання або патологічного стану.

У приймальній комісії наголошують, що скористатися можливістю вступити без НМТ, а лише за результатами співбесіди (онлайн) можуть усі, хто має посвідчення учасника бойових дій (УБД). «Ми у Метінвест Політехніці цілком підтримуємо, що ветеранам потрібно дати можливість отримати вищу освіту та будувати своє майбутнє. Тим більше, що можна навчатися на замовлення Метінвесту, що дає змогу студенту здобути освіту за кошти замовника, не витрачаючи власних фінансів. Саме тому для них вступ без НМТ з метою отримання нової професії, або ж вступ до магістратури, який також відбуватиметься на спрощених умовах, − можливість отримати професію або ж перекваліфікуватися, отримати робоче місце, повернутися до нормального життя і брати активну участь в розбудові держави». 

Для отримання детальної інформації щодо умов вступу звертайтесь до приймальної комісії університету за номерами телефонів +38(095)-070-06-37, +38(067)-760-49-71 або напишіть листа на електронну пошту pk@mipolytech.education.