Эта страница еще не переведена на русский язык
Техника 21.03.2023 Читать 3 мин

Вагони Авдіївського коксохіму працюватимуть на перевезенні вугільної продукції Метінвесту

Вантажні вагони, які перебували в користуванні Авдіївського коксохімічного заводу, будуть залучені до обслуговування перевезення вантажів підприємств Групи Метінвест.

Через відсутність залізничного сполучення на Авдіївському напрямку внаслідок бойових дій провідна транспортно-експедиторська компанія Метінвест-Шіппінг ухвалила рішення евакуювати залізничні вагони з АКХЗ. Їх вивезли автомобільним транспортом і надалі експлуатуватимуть для забезпечення потреб підприємств Групи Метінвест. 

У розібраному вигляді вагони доставлять вантажівками на територію Вуглепромтрансу. У тепловозо-вагонному депо станції «Новатор» спеціалісти компанії «Метінвест – Промсервіс» їх збирають і випускають на колії Укрзалізниці. Цьому передує прийомка фахівців вагонного депо станції Покровськ. 

– На підприємство вже доставлено 49 вагонів, а всього планується 160, – розповідає старший майстер служби вагонного господарства підприємства «Вуглепромтранс» Віталій ПЕПЕЛЯЄВ. – Рухомий склад буде перевозити вугільну продукцію та інших види вантажу, зокрема й наших постійних партнерів – шахтоуправління «Покровське» та збагачувальної фабрики «Свято-Варваринська».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.