Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 09.05.2024 Читать 5 мин

У Метінвест Політехніці стартувала реєстрція на вступні випробування до магістратури та аспірантури

Реєстрацію на єдиний вступний іспит або єдине фахове вступне випробування проводить приймальна комісія університету. Вступникам варто звернути увагу, що основний період реєстрації триватиме з 7 до 29 травня включно. Додатковий період з 17 до 21 червня для тих, хто не зміг зареєструватися в основний. Для вступників виш проводить підготовчі курси, а також у приймальній комісії підготували покрокову інструкцію реєстрації на іспити.

Перший в Україні приватний гірничо-металургійний університет запрошує вступників до магістратури та вперше − до аспірантури. У цьому році для вступу на 18 магістерських та 5 аспірантських програм необхідно скласти вступний іспит, який містить тест загальної навчальної компетентності, а також тест з іноземної мови. В університеті вже тривають курси підготовки, які проходять у зручному онлайн-режимі і допоможуть вступникам повноцінно підготуватися для успішного складання вступних іспитів. Бажаючі доєднатися зможуть передивитися попередні заняття в запису. 

Реєстрація на вступні іспити вже стартувала, і для зручності у приймальній комісії підготували для вступників покрокову інструкцію.

Крок 1

Сформуйте комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:

▪️ Заява-анкета з вашим електронним підписом для отримання екзаменаційного листка 

▪️ Копія документа, що посвідчує особу.

▪️ Документ, що підтверджує ваш РНОКПП або причину його відсутності.

▪️ Документ про здобутий ступінь вищої освіти (якщо завершили навчання в минулі роки).

▪️ Довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році.

▪️ Фотографію для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає вашому досягнутому віку.

▪️ Медичний висновок (форма 086-3/о) (за необхідності для спеціальних умов під час вступу).

Крок 2

Надішліть на електронну адресу приймальної комісії pk@mipolytech.education  скановані копії  або фотокопії реєстраційних документів.

Крок 3

Вікторія Федоренко, відповідальна секретарка приймальної комісії Метінвест Політехніки наголосила, що вступник вважається зареєстрованим після виготовлення бланка екзаменаційного листка. «Іноді виникають ситуації, коли вступникам потрібно змінити реєстраційні дані. Це можливо  зробити через перереєстрацію. Для цього необхідно звернутися до приймальної комісії для анулювання старого та отримання нового екзаменаційного листка» – додала Вікторія. 

Більше деталей щодо реєстрації дізнайтеся на сайті університету за посиланням для майбутніх магістрів, а також аспірантів. Для отримання детальної інформації щодо умов вступу звертайтесь до приймальної комісії університету за номерами телефонів +38(095)-070-06-37, +38(067)-760-49-71 або напишіть листа на електронну пошту pk@mipolytech.education.