Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 12.04.2023 Читать 5 мин

Рінат Ахметов спрямує у 2023 році $1,5 мільйона на створення плану відродження Маріуполя

План відродження Маріуполя розробляється в рамках ініціативи «Mariupol.Reborn», яка була започаткована міською владою Маріуполя восени 2022 роки у партнерстві з інвестиційною групою Ріната Ахметова SCM. План має бути розроблений до кінця 2024 року в кооперації із містянами та міжнародними партнерами. 

Рінат Ахметов виступає донором розробки плану відродження Маріуполя у частині побудови команди, навчання спеціалістів, формування проєктного офісу та розгортання фандрайзингових ініціатив.


– Рік тому російська армія день за днем знищувала місто Маріуполь, забираючи життя та руйнуючи долі сотень тисяч мирних маріупольців та мужніх захисників міста. Рік тому і назавжди Маріуполь став символом людського лиха та символом незламності українських воїнів.


Але руйнація та окупація Маріуполя не мають стати кінцем його історії. Я впевнений, що саме Маріуполь має стати символом відродження нашої країни після війни.


Щоб розпочати перетворення Маріуполя вже сьогодні, ми всі – український та світовий бізнес, влада, міжнародні інститути – маємо об'єднати зусилля, залучити найкращі уми та світову експертизу. Я вірю в майбутнє Маріуполя, тож я вирішив направити $1,5 млн на будівництво проєктного офісу «Mariupol.Reborn», який працюватиме з нашими партнерами та залучатиме маріупольців, щоб разом створювати спільне бачення нового Маріуполя, який стане домом для всіх маріупольців. Домом, куди після звільнення міста, вони захочуть повернутись,  – заявив Рінат АХМЕТОВ.


Гроші будуть спрямовані ГО «Mariupol.Reborn» і мають забезпечити сталість та ефективність проєкту та його команди.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.