Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 21.03.2023 Читать 5 мин

Запоріжжя отримало потужні генератори від Метінвесту в межах проєкту «Рятуємо життя»

Обладнання резервного живлення встановлено на об’єктах критичної інфраструктури міста.

У межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» Група Метінвест продовжує забезпечувати українські міста джерелами альтернативного живлення. Днями до Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Кам’янського й Покровська доставили 16 генераторів резервного живлення від партнерів «Рятуємо життя».

Усі дизель-генератори розподілені на об'єкти критичної інфраструктури – котельні, «пункти незламності», дитячі садки тощо. Переважну більшість обладнання передала австрійська будівельна компанія Strabag. Організаційну допомогу в доставленні генераторів в українські міста надавало посольство України в Австрії, організацію логістики та безпосереднє доставлення взяв на себе благодійний фонд Do it Together проєкту «Рятуємо життя».

– Потужні дизель-генератори, які отримало Запоріжжя від наших європейських партнерів у межах проєкту «Рятуємо життя» та які були доставлені в місто Групою Метінвест, безумовно, підтримають критичну інфраструктуру в разі можливих відключень електропостачання. Ми вдячні нашим європейським партнерам, австрійській компанії Strabag та посольству України в Австрії, за цю вагому підтримку, – зауважив директор з закупівель Запоріжсталі Євген АВДЖИ.

Три генератори отримав запорізький концерн «Міські теплові мережі». Як зазначає директор з виробництва концерну КП «ГТВ» Петро Озеров, ці потужні генератори забезпечать безаварійне відновлення постачання тепла у квартири запоріжців. Саме завдяки роботі генераторів скорочується час, що йде на відновлення теплопостачання після відключень електроенергії. Ще один плюс імпортних пристроїв – швидкість запуску.

– Коли вимикається електроенергія, припиняється робота всього обладнання котельні, зокрема й насосів. Ці дизель-генератори подають енергію на підживлювальні насоси, які підтримують постійний тиск у трубопроводах району, а також внутрішньобудинкових системах. Це дуже облегшує запуск опалення у квартири запоріжців. Техніка дуже якісна. Вмикається натисканням однієї кнопки, потім за допомогою тумблера електроживлення надається на насос. Уся процедура займає 10 хвилин. Дякуємо фонду Do it Together, «Рятуємо життя», Метінвесту за надану підтримку, – зазначив Петро ОЗЕРОВ.

У компанії Strabag висловлюють підтримку українцям не тільки словами, а й реальними діями. Про це заявив генеральний директор компанії STRABAG SE Клеменс ХАЗЕЛЬШТАЙНЕР:

– Компанія STRABAG рішуче засуджує агресивну війну Росії проти України і підтримує всі ініціативи, спрямовані на допомогу постраждалим в Україні. Ми вдячні Посольству України в Австрії та українським партнерам – проєкту Групи Метінвест «Рятуємо життя» за допомогу в організації логістики та доставлення дизель-генераторів до Запоріжжя, Херсона, Миколаєва й Кам'янського. Це надійне обладнання забезпечить безперебійну роботу об'єктів критичної інфраструктури в цих містах.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.