Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 02.05.2024 Читать 5 мин

Погляд у майбутнє: хмарні сервіси та практична освіта для студентів Метінвест Політехніки

Майбутні магістри та бакалаври Метінвест Політехніки активно долучаються до інноваційного навчального процесу. Сучасні підходи із включенням практичної складової є визначальними для їхньої освітньої траєкторії. Однією з ключових ініціатив у цьому напрямі є проведення практичних лекцій та зустрічей з провідними фахівцями відомих компаній, що дозволяє студентам розширити свої знання та набути практичний досвід у сфері сучасних технологій та бізнес-процесів.

Так, студенти, які навчаються за освітніми напрямами «Комп'ютерні науки», «Бізнес-аналітика», а також «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», взяли участь у практичній лекції на тему «Хмарні сервіси та інфраструктура». Досвідом та практичними кейсами зі студентами Метінвест Політехніки ділився Сергій Горбатюк, провідний інженер управління системної інфраструктури Метінвест Діджитал. Він розглянув актуальні технології та їхню роль в управлінні даними та інформаційній підтримці діяльності. Студенти отримали можливість дізнатися про застосування хмарних сервісів на прикладі платформи Azure Cloud та порівняти їх з іншими рішеннями на ринку. Це важливий крок у підготовці майбутніх фахівців до вимог сучасного бізнесу та індустрії.

Ірина Смирнова, завідувачка кафедри цифрових технологій та проєктно-аналітичних рішень у Метінвест Політехніці, відмітила, що такі зустрічі з експертами Метінвесту надають студентам можливість не лише отримати актуальні знання, а й спілкуватися з практикуючими фахівцями, що є надзвичайно корисним для їхнього майбутнього кар'єрного розвитку. Вона також підкреслила важливість розуміння сучасних технологій на конкретних кейсах у галузях комп'ютерних наук, автоматизації та бізнес-аналітики.

 «Традиція проведення спільних з бізнесом лекцій спрямована на поєднання теоретичних знань із практичним досвідом у сфері програмного та інформаційного забезпечення бізнес-процесів та автоматизації виробництва. Співпраця з провідними компаніями, такими як Метінвест Діджитал, дозволяє нашим студентам отримати першокласний досвід від практикуючих фахівців, зокрема, дізнатися про хмарні сервіси та інфраструктуру. Це відкриває безліч можливостей для майбутньої кар'єри», – додала Ірина СМИРНОВА.

Надалі університет планує продовжувати співпрацю з експертами та проводити подібні заходи, щоб забезпечити майбутніх фахівців найкращими можливостями для успішної кар'єри в сучасному бізнесі та індустрії.