Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 24.03.2022 Читать 3 мин

Один місяць. Сьогодні. Одна країна. Завжди

Для мене сьогодні закінчився лютий. Тому що вже місяць іде війна, і цей місяць складався з 28 днів. Значить лютий. Закінчився. 

4 тижні. Вихідних більше немає, та й інші дні перемішалися. І кожен новий день – ні, не день бабака. Це Новий день, коли ти, твоя команда, друзі, знайомі – всі встають та продовжують боротися з ворогом. Кожен на своєму фронті, але з єдиною метою.

Кожен новий день додає не лише масла у вогонь нашого бажання та впевненості перемоги. Він ще додає мастила у величезний механізм захисту країни, все менше скрипів, все менше незнання що і як, дедалі швидше шестерні крутяться, і швидкість кожної збільшується, збільшуючи швидкість суміжних. Збільшується особистий ККД, ми загартувалися, ми щодня навчилися робити більше та швидше. Разом. Військові та захисники ТО, волонтери, бізнеси, малі та великі, НУО, державні структури тощо.

Я розповідав, що робив у цьому «лютому» Метінвест. Це підтримка ЗСУ та тероборони, це гуманітарна допомога і це «продовжувати працювати». Кожен із цих трьох основних напрямів містить сотні окремих ініціатив на всіх рівнях – від міжнародного до локального, тут і зараз. І за ними стоять сотні тисяч людей – наших співробітників, наших друзів, партнерів.

Приблизно 40 тис. протитанкових їжаків. Десятки тисяч металевих шипів тощо. Сотні тонн піску та щебеню, тисячі зб блоків. Допомога в облаштуванні захисних споруд, захисту лікарень та іншої соціальної інфраструктури. Пальне, транспорт тощо.

Сотні тонн гуманітарної допомоги, зібраної та доставленої. 80 тонн із Польщі вже у Запоріжжі, ще більше – вже у дорозі. Десятки тонн, зібрані самими співробітниками, десятки – передані нам з інших міст. Облаштовані місця прийому біженців та евакуйованих, тепла їжа, медикаменти.

Металурги та коксохіміки у Кам'янському продовжують виплавляти сталь, гірники Кривбасу продовжують щодня добувати руду, шахтарі Покровська – вугілля. Економіка країни має працювати та жити. 

Це є, і я всього не перерахую. Це продовжується. 

І зовсім небагато особистого. Робота на інформаційному фронті)

Наша команда комунікацій розкидана по всій країні. Ми поруч у кожній події вище)) З першого дня ми «завелися» і більше не зупиняємося. Спасибі, друзі)

Ми у всіх містах. І навіть у Маріуполі, прямо зараз там колеги. З багатьма немає зв'язку, ми уривками тільки дізнаємося, що з ними. Ми з жахом дізнаємося про тих, хто загинув і постраждав(( Ми щасливі дізнатися про тих, хто живий.

Новий день попереду. 

Вже, вважай, березень. Українська весна) 

Все буде Україна!

PS Фото зроблене в Маріуполі, найсильнішому місті. 16 лютого, рівно за тиждень до. Пам'ять. Збережемо. Місто. Відновимо.

Читайте та підписуйтесь на директора департаменту корпоративних комунікацій Групи Метінвест Oleg Davydenko у Facebook.