Эта страница еще не переведена на русский язык
КСО 03.04.2023 Читать 5 мин

На Каметсталі – весняне прибирання

Навести лад та чистоту у своєму господарстві навесні – давня добра традиція українців. На Каметсталі провели захід із прибирання та впорядкування території усіх структурних підрозділів – «чистий четвер».

Ушляхетнити території поряд з цеховими адміністративно-побутовими корпусами та санітарно-побутовими комплексами, позбутися пост-зимового безладу за основними маршрутами руху підприємством – осторонь від такої важливої справи не залишилися ні працівники структурних підрозділів, ні керівники комбінату. Загалом до заходу долучилися майже 700 співробітників Каметсталі.

– Це справа потрібна, і мета в нас зробити наш завод кращим. Результати сьогоднішньої роботи одразу помітні. З дитинства пам’ятаємо, що чистота – запорука здоров’я. А я додам: чисто зовні – чисто і всередині, у душі, у взаєминах колективу, – впевнений енергетик конвертерного цеху Євген ЖЕНІЛОВ.

Протягом дня на 50 локаціях, тобто майже в кожному куточку підприємства, кипіла робота: чистили шляхи й тротуари від пилу та піску, прочищали зливові решітки, видаляли сухостій, збирали та вивозили опале листя. Без господарської уваги не залишився жоден зелений острівець комбінату – чи то газони і клумби, чи алейки дерев та кущів. По-весняному яскраво після побілки виглядають бордюри, фундаменти, огорожі.

– Коли йдеш на роботу і бачиш красу, яку самі ж створили, хочеш з ентузіазмом підходити до виконання своїх виробничих завдань. Я от, наприклад, фарбую декоративну огорожу вздовж дороги, щоб було приємно й радісно і пішоходам, і водіям, – говорить машиніст компресорних установок ККЦ Валентина КОТЕНКО.

Навели лад і біля управління. Територія поряд з історичними будівлями – візитна картка комбінату. Тут бувають партнери підприємства та гості міста. А влітку ошатний міні-сквер із фонтаном відвідують кам’янчани. Тож для каметсталевців справа честі – гідно утримувати острівець історії.

Активну участь всіх структурних підрозділів у заході відзначив генеральний директор комбінату Олександр ТРЕТЬЯКОВ:

– Коли є спільна мета і дружня працьовита команда, можна досягти бажаного результату. Вже помітно, що підприємство стало значно чистішим, охайнішим. Це важливо для кожного працівника з будь-якого структурного підрозділу. Адже підприємство – це наш другий дім. Доглянуті маршрутні шляхи і навколоцехові території підвищують не тільки комфорт, але й безпеку руху комбінатом співробітників і їхньої праці.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.